Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

ODPUŠTĚNÍ

                                 

  Prožitkový a léčebný workshop

Schopnost odpustit je jedním z největších umění  i když už pochopíme  proč, cesta k odpuštění úplnému   beze zbytku a  z celé duše není snadná. Moje vlastní životní cesta i současná praxe s mými  klienty  mě přivedla ke vzniku tohoto semináře, který je určen všem, kdo chtějí udělat změnu ve  svém životě teď a tady a zbavit se neustálého prožívání minulosti.

Dobrá zpráva je, že můžeme použít svůj rozum a srdce, abychom vyléčili svoji duši a osvojit si jednoduché dovednosti, které nám v tom pomohou.

Na semináři si projdeme různé techniky odpouštění od gnostických, rituálních i vizuálních a do praktického života si odnesete opět další pomůcky, které Vám pomohou zbavit se situací, kdy Vám srdce trhá bolest a hněv, případně kdy se Vaše srdce uzavřelo a  Vy necítíte  bolest, ale ani radost. Naučíte se techniky, jak se zbavovat neustálého opakovaní a prožívání konfliktních situací  Poznáme nádhernou sílu odpuštění  a odhození vlastní zátěže. Prožijete odpuštění jako největší léčebný zázrak a uvolníte svoji skrytou sílu.

 Cesta  míru, zklidnění a  lásky  je otevřená pro  všechny .

vede MIlena RHEA Sedláčková

Termíny konání najdete v programu


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony