Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 1 – 7. října2014

Podíváte se na jistou situaci novýma očima, spadnou Vám růžové brýle a vy dokážete zvládnout pocity s tímto spojené. Tato situace není nová, vy jen učiníte rychlé a chytré rozhodnutí, které Vás posune k jiným obzorům a možnostem výběru z více cest. Jak na nebi, tak na zemi – plně prožijete skutečnost, že co je správně na nebi je správně i na zemi a naopak.  

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).   

 Toto je Tvůj životní úkol

Archanděli Michaeli,ty znáš porobnosti mého životního poslání a já Tě prosím, abys mi pomohl být v souladu s mým cílem. Prosím ukaž mi, co mám dělat, abych podnikl/a ty nejlepší kroky k plné manifestaci své nádherné a smysluplné práce.

Rada od Mileny

Kolem nás je spousta znamení a upozornění a tak je jen třeba je začít vnímat. Požádejte si o potvrzení svých záměrů a sledujte vše kolem sebe. Andělská sdělení opakovaná, pro Vás osobně významná, podporující a láskyplná. Běžte za svým srdcem a naslouchejte své intuici

 

30. září 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                                   s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                       

8 .října 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony