Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

O ODPUŠTĚNÍ A LÁSCE   zdroj www.andelevmychvlasech.cz

29. 7. 2014z

peace-of-love.jpgO ODPUŠTĚNÍ A LÁSCE

ANDĚLSKÉ SLZY

Jedna z věcí, kterou našli, když vykopávali místo pro ZAHRADU ODPUŠTĚNÍ v Bejrútu, byl velmi starověký bazén ve tvaru slzy. Když mi o tom iniciátorka zahrady Alexandra Asseily vyprávěla, drželi andělé, kteří nás obklopovali, v ruce bazény ve tvaru srdce a já jsem viděla, jak kapky vody, které do nich padaly, vytvářejí vlnky – bylo to, jako by andělé plakali nad bolestí, kterou lidstvo vytvořilo. 

Bylo mi řečeno, že ze zahrady odpuštění vzejde ohromné množství odpuštění a lásky. Také mi bylo řečeno, že nemusíme tuto zahradu (která je stejně zatím nedokončená a nepřístupná, protože Bejrút je zmítán válkou) navštívit osobně, abychom získali toto odpuštění a lásku – vše, co musíme udělat, je o ní vědět. A proto vás znovu prosím, abyste šířili povědomí o tomto úžasném místě naděje.

P. S. Více o zahradě můžete čís
t
 !!!ZDE!!!

MĚJTE DNES VÍCE LÁSKYPLNÝCH MYŠLENEK

Jak většina z vás ví, vidím sílu lásky jako fyzickou sílu. Vidím tuto lásku, když někdo na někoho nebo na něco myslí s láskou. Nevidím ji u každého nebo pořád. Abych řekla pravdu, nevidím ji tak hojně, jak bych si přála.

Když myslíte na něco s láskou, na ten krátký moment uvolňujete více lásky, kterou v sobě máte uzamčenou, a činíte svůj život láskyplnějším a radostnějším, a tak vytváříte i více lásky a míru na světě. 

Lidé se mě stále ptají, co mohou udělat proto, aby pomohli světu v jeho současném stavu – jeden ze způsobů je mít více láskyplných myšlenek.

Požehnání a lásku vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna

P. S. Tady popisuji sílu lásky, jak ji vidím:

Lorna Byrne - Nebeská láska -najdete na YOTUBE  

nebo na českých stránkách Lorny   www.andelevmýchvlasech.cz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony