Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

ZLOMENÉ SRDCE A NEDOSTATEK SEBELÁSKY    zdroj www.andelevmychvlasech.cz

6. 8. 2014

Zbroken-heart.jpgLOMENÉ SRDCE A NEDOSTATEK SEBELÁSKY

Většina z nás měla někdy zlomené srdce, já určitě ano. Když vás něco srazí na kolena, bolí to, ale musíte to zase uvolnit, vypustit. Musíte si dát šanci být znovu šťastní. Už nikdy nebudete stejní, ale to neznamená, že v životě nemůžete nalézt radost.

Láska pochází z nebe a my všichni jsme čistá láska. Tuto lásku nemůže nikdo zničit, ať dělá cokoliv. Ale můžeme se rozhodnout ji uzamknout, abychom se ochránili před dalším zraněním. Nebojte se. Dovolte si uvolnit trochu této lásky a pamatujte, že láska vám nikdy nemůže dojít, tak ji dovolte proudit ven.

***

Jedna z největších překážek v partnerské lásce je, že se tolik lidí nemá dostatečně rádo. Já stále říkám – pokud nemáte rádi sami sebe, nejste schopni opravdu milovat někoho jiného. Tolik lidí hledá milostného partnera a věří, že je to naplní; ale my už jsme plní a úplní. Všichni jsme tou stejnou čistou láskou, kterou jsme byli jako miminka, ale tolik této lásky jsme v sobě uzamkli. Cítíme tento nedostatek sebelásky ve svém životě, ale místo toho, abychom lásku odemkli - a jen my ji můžeme odemknout - hledáme někoho úžasného, kdo nás bude milovat, abychom nahradili tento nedostatek lásky k sobě samým.

Snažte se dnes mít víc rádi sami sebe.

P. S. Tady je video, kde mluvím o způsobech, jak se mít více rád:

Lorna Byrne - Pět způsobů, jak se naučit mít se víc rád -

naleznete na Yoyube nebo na zdroji tohoto článku www.andelevmychvlasech.cz

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony