Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

JSTE V TĚŽKÉ SITUACI?   zdroj www.andelevmychvlasech.cz

14. 8. 2014

driving.jpgJSTE V TĚŽKÉ SITUACI?

Požádejte anděla učitele, aby vám přišel na pomoc při řidičských zkouškách, abyste si věřili na meetingu, abyste zhubli. Pořád vídám anděly učitele; přijdou k vám a jsou s vámi, dokud pracujete na nějakém konkrétním úkolu. Jsem ale vždy smutná z toho, že tak málo lidí je volá na pomoc – na univerzitě, blízko které bydlím, vidím anděla učitele asi jen u jednoho z deseti studentů. Andělé nepřekročí naši svobodnou vůli, musíme je požádat.

Není žádná oblast nebo žádná věc, se kterou by nám anděl učitel nemohl pomoct, a žádná věci není příliš triviální. Zná soudce a chirurgy, kteří si zavolali anděla učitele, aby jim pomohl dělat jejich práci lépe. Andělé mi říkají, že existuje neomezené množství andělů učitelů a že bychom nikdy neměli váhat požádat je o pomoc. Když požádáte o anděla učitele, nikoho mu ho nevezmete. Andělů učitelů je nadbytek. Nikdy nemějte pocit, že si nezasloužíte pomoc. Všichni si zasloužíme pomoc a andělé nám strašně rádi pomáhají.

Pamatujte ale, že anděl učitel nemůže odvést práci za vás – bude vás učit, podporovat vás a dá vám pomoc a naději, kterou potřebujete, ale nakonec to bude stejně na vás.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony