Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 13 - 19. srpna 2014

Oblast vašeho života, která Vám zatím nepřinášela radost a kde jste si připadali nuzně, dostane příležitost. Zatím se to ještě nezhmotní, ale do Vašeho života přijde nový úžasný nápad, vize, směr nebo i někdo, kdo je toho nositelem. Dostanete novou vzrušující příležitost. Aby mohlo přijít něco nového, musí se rozpadnout stará vzorce a struktury a proto bez lítosti odsekejte pouta strachu a závislosti, která Vás tak dlouho svazují a trápí.(půjde to lehce, protože budete v ohnivých energiích nových začátků).

vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Jsi na správné cestě

Archanděli Michaeli, vyslyš mé volání. Děkuji ti, že mi zcela jasně a srozumitelně ukazuješ, co mám dělat. Děkuji ti, že mě motivuješ a dodáváš mi důvěru k tomu, abych provedl/a pozitivní změny ve svém životě.

Rada od Mileny

Někdy pociťujeme v části svého života nedostatek a nouzi. Pokud se soustředíme pouze na tuto část, kde přes všechno úsilí to stále drhne, naše energie a vibrace poklesnou dle principu spojených nádob, i v ostatních částech našeho žití. Projevením vděčnosti za dary, které jsme dostaly, které denně užíváme a které někdy považujeme za samozřejmé, pozvedneme vibrace výše i v těchto již úspěšných částech a dle principu spojených nádob se začne naplňovat a léčit i dosud prázdná nádoba. Neplačte nad rozlitým mlékem a běžte dělat to, co Vás baví, kde máte úspěch, kde se bavíte a pociťujete radost, dobijte si baterky a pak se vše poskládá, jak má. A tak se staniž Amen.

 

13. srpna s pomocí Boží                                                                                                                                                    s láskou      Milena Rhea1

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                             19. 8.2014

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony