Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 6 - 12. srpna 2014

Vše se rozvíjí a roste, všude kolem Vás je úrodná půda, na kterou vstupujete. Nezabývejte se minulostí, vzduch je kolem Vás plný dobrých zpráv a pozitivních vibrací. A proto i když se cítíte zastavení, vaše srdeční čakra se léčí a otevírá, vaše moudrost a duchovo Vás ozařuje a sestoupí do Vašich emocí. Budete schopni obrátit svůj postoj ve prospěch Světla a Lásky. Spravedlivě vyvažujte, jak zasejete, tak sklidíte.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Požádej archanděla Micheala o pomoc s danou situací

Archanděli Michaeli, děkuji Ti za pomoc s …………………………..  . Prosím, pomoz mi, aby má mysl byla vždy naplněna mírem.

Rada od Mileny

Trpělivost jak známo přináší růže a proto vytrvejte v uskutečňování svých snů a cílů. Zaměřte se každý den na uskutečnění třeba  jednoho kroku a odevzdejte všechny své obavy andělům. Nezapomeňte každý večer před usnutím se zaměřit na to, co se Vám ten den povedlo, pochválit se a ocenit se za to. Usínejte s tímto pocitem a v těchto energiích. Pěkné sny. 

  

7. srpna 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                                      s láskou      Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                             13. 8.2014

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony