Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

.

Věštba z tarotu na 2. 7.- 8.7.2014

Nové zprávy a příležitosti se rojí kolem Vás, zbavte se prkenného postoje, pusťte se do práce, půjde Vám to od ruky. Učiníte jasné, bystré a rychlé rozhodnutí využít všechen svůj potenciál. Věci se pohnou kupředu.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).

Tvůj vnitřní hlas je důvěryhodný.

Prosím pomoz mi jasně slyšet, vidět, cítit, a rozeznávat Boží vedení, o něž jsem žádal/a a modlil/a se za ně. Dej, ať udržím své ego stranou, aby Tvá moudrost mohla proudit skrze mě, ku prospěchu mému i všech kolem mě.

 

Rada od Mileny.

Pročistěte své vnímání pobytem v přírodě, meditací, chvílí ztišení. Andělská znamení jsou opakovaná, stejná (vedou Vás stále stejným směrem), láskyplná, pro Vás osobně významná a načasovaná. Někdy pro přemíru podnětů kolem sebe je nevnímáme, A proto chvíle ztišení, procházky v přírodě, zklidnění Vám pomohou propojit se s Vaší moudrostí a najednou se cesta před Vámi otevře, pochopíte, učíníte správné rozhodnutí ve správný čas.

 

 2 a 3. 7. 2014  pomocí  Boží                                                                                                                                           s láskou      Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                      9.7.2014

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony