Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 18 - 24.6.2014

Trpělivě sledujte, jak plody Vámi zasázené rostou. Každá věc či záměr potřebuje chvíli čas, trpělivost a péči, aby vše mohlo dorůst a vydat plody. Nezbývejte se tím, jestli to vaše ego považuje za spravedlivé a neporovnávejte se s tím, co si myslíte, že mají nebo čeho se dostává jiným. Buďte v klidu doma ve svém srdci a užívejte si toto uvědomení. Budete uvažovat o cestě k novým, neznámým břehům a i když Vám podvědomé obavy z neznáma mohou přivodit pocit stísněnosti, podniknete kroky tímto směrem. Věřte, že za čas pochopíte smysl a význam celé této situace.

 

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Toto je Tvůj životní úkol

Archanděli Michaeli, ty znáš porobnosti mého Božího poslání a já tě prosím, abys mi pomohl být v souladu s mým cílem. Prosím, ukaž mi jasně, co mám dělat, abych podnikl/a ty nejlepší kroky k plné manifestaci své krásné a smysluplné práce.

Rada od Mileny

Změna je život a něco, čím si můžeme být jisti. Věci se mění a na nás je, abychom změnu dokázali přijmout a obrátit ji ke svému prospěchu. Posilám Vám začátek Modlitby poslů Světla z knihy Doreen Virtue (Poslové Světla se narodili v tento čas, aby negativitu ve svém životě přeměnili na Lásku a Světlo, tím uzdravili a změnili sebe a tak přispěli k uzdravování a přeměně celé naší krásné modré planety). Ve chvílích, kdy pocitujete stísněnost, stres, smutek (nepotlačujte svoje pocity, ale věnujte jim láskyplnou pozornost a péči, aby se mohly uzdravit), několikrát se zhluboka nadechněte, vydechněte, můžete dát i ruku na své srdce a proneste s přesvědčením, důrazem a plným uvědoměním každého slova.

ROZHODUJI SE ZÚSTAT ZAKOTVEN/A  VE VĚDOMÍ LÁSKY, BOHA A SVÉHO PRAVÉHO JÁ. V TOMTO STŘEDU, PODOBNĚ JAKO VE STŘEDU HURIKÁNU, JE VŠE KLIDNÉ, V BEZPEČÍ A POKOJNÉ. MÁ SÍLA, MOUDROST A MÍR POCHÁZEJÍ ZE ZAKOTVENÍ V TOMTO STŘEDU A ŽÁDÁM O DUCHOVNÍ POMOC BOHA A JEHO ANDĚLŮ, ABY MÁ MYSL, SRDCE I DUŠE  BYLA  V SOULADU S TOUTO PRAVDOU. AMEN.

 

 18. 6. 2014  pomocí  Boží                                                                                                                                                     s láskou        Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                      25.6. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony