Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 11- 17.6.2014

Emocionální rozporuplnost ve vás vyvolá fakt, že chcete jít dopředu a chcete svobodu a zároveň ale je třeba udržet dříve vybudovaný systém. Neplýtvejte energii a projevte pochopení pro sebe a nastálou situaci. Trpělivě přijmete chvilku zastavení i možnost dvojí volby. Pochybnosti a obavy z obou cest  vám zakrývají jasný vhled.Věci se zhmotní ve správný čas, protože je třeba ještě doladit to a vnést do systému to, co vám právě malá chvíle zastavení umožní pochopit.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Buď k sobě vlídný

Archanděli Michaeli, prosím, veď mě k tomu, abych k sobě byl/a vlídná a láskyplná ve všech svých myšlenkách, ve všem co řeknu nebo udělám. Pomoz mi uvědomit si, že si tento soucit zasloužím. Opouštím všechny své pocity viny a přenechávám je Tobě, abych mohl/a zažít úplný mír.

Rada od Mileny

Často si lámeme HLAVU jak urychlit a zhmotnit naše přání a představy. Absolvujeme semináře, sháníme, info a doporučení i rady, provádíme očisty, vizualizace a další jiné cesty duchovního poznání. A to je správně, učíme se poznávat sami sebe a svoji sílu. Někdy nad  námi anělé láskyplně, s pochopením , ale i s udivem a  úsměvem kroutí hlavou a ukazuji, že přece  nejjednodušší prostředek máme vždy po ruce a je jím a vždy byla modlitba. Zkuste se upřímně pomodlit za ukázání cesty, či splnění přání. A to tak, že budete vědomě posílat energii přes srdeční čakru, tedy slova půjdou ze srdce( ještě lépe energii slov budete táhnout ze spodních čaker přes srdeční) ne z hlavy. A pokud máte dobrého přítele nebo přítelkyni, poproste ho ať se také on či ona za Vás a vyřešení té situace pomodlí ze srdce. Úplně vše odevzdejte a mějte víru a důvěru. Možná budete překvapení, jak spojenými silami se rychle a bezbolestně vyřeší problém, se kterým jste se dlouho potýkali. Jak jsem sama zažila, předávám dál.Věřte na zázraky a vyléčení a budete je mít ve svém životě.

11 a 12.6.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                      18.6. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony