Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 4 -10.6.2014

V tomto čase budete cítit sílu a radost ze života v lidském těle. Uvolněte se a nechte proudit život skrze Vás. Teď je doba, kdy s pomocí Vesmíru, Boha, Zdroje dokážete zhmotnit Vaše sny a záměry do konkrétních kroků. S vědomím přítomnosti, minulosti i budoucnosti vytvořte nové základy a struktury. Čeká Vás slunečné období, úspěch i odměna.

Vy jste ta největší autorita.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Zkoumej své možnosti

Milý Bože, děkuji ti za Tvoji moudrost a lásku, děkuji Ti, že mi pomáháš vidět, pochopit a zhmotnit všechny moje možnosti. Prosím, veď mě tou nejlepší cestou ke zdraví, štěstí a naplnění smyslu mého života.

Rada od Mileny

Víra, láska a odevzdání v žádném případě neznamenají pasivní přístup k životu. Naopak- zbavením se a léčením negativních myšlenek a pocitů se vyčistí naše „přijímače“ a my můžeme jasněji slyšet a rozpoznat božské inspirace a rady a jednat podle nich.

Přeji pěkné, radostné a plodné dny.

 

4 a 5.6.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                            11. 6. 2014

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony