Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 29.5.- 3.6. 2014

Věřte a důvěřujte, že i v nelehkých chvílích, že láska a světlo jsou s Vámi a neobviňujte se (to přináší pouze pocity strachu). Přijměte láskyplně svou zodpovědnost a rozšiřte svou lásku i mimo okruh svých blízkých. Otevřít se a důvěřovat ostatním sebou přináší potřebu zbavit se mentálních zábran, které vám brání vidět jasně. Sejměte proto svoji pásku z očí a uvidíte i světla ostatních. Není třeba nikam spěchat, poodstupte, meditujte a spojte se s Vaší vnitřní moudrostí.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Važ si svých pocitů a důvěřuj jim

Děkuji Ti, archanděli Michaeli, za podporu a ochranu ve chvílích, kdy naslouchám svým pocitům a řídím se jimi. Pomoz mi, abych s láskou porozuměl/a svým emocím a právě tak láskyplně je dokázala vyjádřit.

Rada od Mileny

Pokud se podíváme na své bližní očima lásky, uvidíme světlo a krásné vlastnosti. Pokud budeme hledat chyby, zajisté je též najdeme.

Je nám dána svobodná vůle a každý z nás si může vybrat, čemu bude věnovat svou pozornost. Výborné cvičení je začít sám se sebou. Zkuste se po několik dní na chvíli zastavit a ocenit se za to, čeho jste dosáhli, jaké překážky jste již ve svém životě již překonali, co jste se přitom naučili a jak jste zmoudřeli. Až vyjádříte uznání a lásku sami sobě, poznáte, že jste mnohem shovívavější a laskavější i k ostatním.

 

29.5.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        4. 6. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony