Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 20 - 27. 5. 2014

Pocit rozmrzelosti a odmítání vás rychle přejde, nebudete sice ještě slavit, ale potkáte někoho nebo něco s kým nebo s čím pocítíte dokonalý soulad. Vaše síla propojená s duchovními vhledy Vám umožní znovu se chopit  vlastní moci ve smyslu Vím, co chci a dělám, co chci. Nevrhejte se po hlavě do nových příležitostí, kterých je kolem Vás dostatek, ale vyberte si tu pravou dle Vaší moudrosti.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Věř a důvěřuj

(než dnes půjdete spát, řekněte)

Archanděli Michaeli, vejdi prosím do mých snů a nahraď strach důvěrou a vírou. Dej ať jsem plná síly, odvahy a důvěry.

Rada od Mileny

Prožíváním přítomného okamžiku se blížíme prožitku celistvosti a radosti. Minulost se kontinuálně mění na budoucnost a fakticky tedy existuje pouze přítomnost. Vše ostatní je pouze v naší hlavě. A proto zkuste hned po probuzení afirmaci Toto je den, který učinil Bůh, a my jásejme a radujme se z něho. Řešte pouze události tohoto dne a prožívejte vědomě vděčnost za všechny dary, které již máte. Napojením na vděčnost se zvýší Vaše vibrace a přitáhnete do svého další báječné věci.

 

20.5.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        28. 5. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony