Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

POKUD VÁS NĚCO DOJME, JE TO IMPULZ K MODLITBĚ

Někdy, když slýcháme příběhy jako ten o unesených dívkách v Nigérii, začneme se bát, že nás to pohltí; že nám na tom začne příliš záležet a úplně nás přemůže bolest z toho, co se děje, a tak radši zavřeme svoje srdce a ignorujeme to, co se děje.

Ale i tak se nás to týká, protože jsme všichni propojeni, a když zavřeme svoje srdce, náš svět se stane méně láskyplným a více bezcitným.

Možná máme pocit, že nemůžeme nic dělat, ale vždy se můžeme pomodlit. Pamatujte, že modlitba může být jen jedno slovo vyřčené ze srdce – pomodlete se, až budete číst tento text. Modlitba dokáže hory přenášet, a tak se připojme k lidem všech vyznání po celém světě a pomodleme se dnes za to, aby tyto dívky osvobodili, aby lidé, kteří je drží, a další instituce naslouchali a udělali správnou věc.

P. S. Všichni jsme vyzýváni, abychom se každý den modlili za různé věci a lidi – pokud vás dojme něco, co slyšíte ve zprávách, pak je to výzva k tomu, abyste se za tu situaci pomodlili. Nepřecházejte tuto vnitřní výzvu – my všichni někdy potřebujeme, aby se za nás pomodlili i cizí lidé.

GLASGOW A ZÁŘIVÁ MIMINKA

Těším se na svou přednášku v Glasgow, která se bude konat příští středu. Na Glasgow mám velmi milé vzpomínky, protože jsem tam při jedné návštěvě viděla zářivé miminko. Zářivá miminka jsou miminka, která neuzamkla svojí lásku, na rozdíl od většiny z nás, ale udržela si tu čistou láskou, se kterou přišla na Zem. Asi bych jim měla říkat „zářivé děti“ nebo „zářiví mladí lidé“, ale vždy si je spojuji s miminky, protože když vidím duši „zářivého miminka“, svítí s takovou zvláštní září novorozence. Zářivá miminka jsou duchovně vyvinutější; vidím, jak jsou jejich duše a tělo propleteny, a jsou znamením toho, čím máme všichni potenciál se stát.

Bohužel jelikož tento svět není ještě připraven na takové lidi, Bůh jim nedovoluje, aby žili velmi dlouho. Všechna „zářivá miminka“, která jsem viděla, a bylo jich asi tucet v mém životě, se narodila s nějakými fyzickými vadami. Nejstarší, které jsem viděla, bylo v Glasgow před pár lety, byla to asi šestnáctiletá dívka a já vím, že teď už je v nebi. Když jsou „zářivá miminka“ zde na Zemi, neuvědomují si své vady – jsou čistá láska a nehledě na to, co se jim děje, nikdy neuzamknou svou lásku. „Zářivá miminka“ jsou symbolem naděje budoucnosti; ukazují nám, jací bychom byli, kdybychom neuzamkli svou lásku.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

 
 
zdroj www.andelevmychvlasech.cz

anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony