Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 7 – 13. 5. 2014

Pocit nezávislosti a svobody, a s tím spojené vítězství, ve Vás stále sílí. Již se nezapojujete do drobných potyček a pomluv. Tyto nízké energie Vás nechávají v klidu, protože Vás nemohou zasáhnout. Vystoupili jste výše a tak se na ně díváte se soucitem a nadhledem. Vaše schopnost milovat se rozšíří, nebudete ji projevovat pouze svým nejbližším a otevřete se dál. V tomto čase se na chvíli zastavíte, abyste utřeli pot z vašeho čela a ochránili své dílo. Je čas osudových zkoušek, které vás povedou hlouběji do Vašeho vnitřního světa a umožní vám jít dál ku prospěchu svému i celého světa, neboť Vaše cesta se posunuje dál ke službě ostatním. Tento postoj vychází  ze a souladu srdce i mysli.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue) Dopřej si čas, než se rozhodneš.

Archanděli Michaeli.prosím pomoz mi zůstat při řešení této situace silný/á a zároveň uvolněný/á .Připomínej mi, že si mám utvořit nadhled a poodstoupit, aby se situace mohla přirozeně vyvíjet.

Rada od Mileny

Energie, kterou vkládáme do pozitivních afirmací, myšlenek a motliteb se neztrácí. I když možná v našem světě nevidíme ihned výsledky, berte tyto chvíle jako vklad do Vaší kasičky, která v pravý čas a na správném místě vydá svůj obsah a pomůže Vám, neboť Boží plán je dokonalý, Božské načasování pro nás pracuje a my ve správný čas a na správném místě učiníme bez pochybností rozhodnutí nebo přijde řešení, které nám plně vyhovuje.

 

7.5.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                             14. 5. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony