Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na  1- 6.5.2014

Definitivní ukončení jedné situace, kterou prožíváte a která vás připravila o pocit domova a bezpečí, vám přinese přístup k novému projektu, který k vám přichází. Můžete se již zhmotnit se v našem světě, protože k jeho realizaci dostanete klíč - tedy řád a strukturu i pomoc Boží. Angažujte se a projevte sílu v souladu s Vaším vnitřním hlasem, který Vás povede.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue)TVŮJ DOMOV CHRÁNÍ ANDĚLÉ

Archanděli Michaeli,děkuji Ti, že dohlížíš na můj dům i jeho obyvatele. Prosím, abys postavil strážného anděla do každého okna a dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. Děkuji Ti za pomoc ve finančních záležitostech, díky níž mohu bez problémů zaplatit nájem, daně nebo hypotéku

Rada od Mileny

Prožívání radosti je nejlepší vibrací, která umožňuje zhmotňování a realizaci. Pobyt v jarní přírodě, prožívání obnovy přírody, hluboké očistné dýchání vás přivede ke ke spojení s universální radostí. Velmi pěkná a účinná afirmace pro tento čas je „Mou mysl a moje srdce nyní naplňuje radost. Jsem úžasným zrcadlem božského štěstí.

Ať už se vám okolnosti kolem zdají jakkoliv zamotané, prožití přítomného okamžiku rozjasní Vaše vnitřní Světlo a budete se cítit silní a schopní zvládnout jakoukoliv situaci.

 1.5.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                7. 5. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony