Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na  23 - 29. 4.2014

 Vaše emocionální dozrávání a setkání s podobně naladěnými lidmi vám pomůže vnést touhu po změně i na úrovni rozumové. Možná pocítíte rozkolísanost a rozladění, že se věci ihned neprojeví. Odstupte trochu stranou do samoty k sobě samému a nechte vše v klidu dozrát.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue) Buď šťastný hned teď

 Děkuji ti, že mi pomáháš otevřít mé srdce radosti, blaženosti a štěstí. Nyní jsem připravena ve svém životě vidět vše to dobré.

Rada od Mileny

Mějte sami se sebou trpělivost, zastavte se na chvíli a ohlédněte se za sebe, co všechno jste v životě již dokázali, kam jste se posunuli a jaký jste udělali pokrok. Oprostěte se od potřeby neustále se s někým srovnávat, každý má svoji vlastní cestu. A věřte, že mu připadá podobně jako vám, někdy nelehká. Prociťte si svá vítězství a dopřejte si za ně vlastní ocenění.(To se mi povedlo, to jsem zvádl/a tohle také a tohle jsem využíl/a ve svůj prospěch i když to nevypadalo zprvu dobře atd.). Pamatujte stále na to, že kdykoliv se dostanete do pozitivních vibrací, přitahujete k sobě pozitivní události a situace.

23.4.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                30.4 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony