Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na  16 - 22. 4.2014

Tento čas je zasvěcený družnosti, lásce a oslavám v rámci osobních vztahů. Nepřetěžujte se, S trpělivostí se dívejte na zasazené základy své práce. Je jaro a je potřeba ještě chvíli čas, aby vše zdárně dorostlo do plné síly a formy. Nic neuspěcháte. Pocítíte v sobě chuť plně prožít tyto dny srdcem a smysly. Zakotvit v plném prožiti přítomného okamžiku v souladu s rytmem vesmíru, bez omezujícího vlivu mysli (která ovšem nestojí proti, ale zcela Vás podporuje - vše je v souladu)

Máte již dost síly, abyste to zvládli.

Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue) Ty i Tvoji blízcí jsou v bezpečí

Drahý Bože a archanděli Michaeli, děkuji Ti, že dohlížíš na mě a ty které miluji (můžete jmenovat konkrétní osoby). Prosím pomoz mi pociťovat mír a bezpečí, naplň mě důvěrou, abych se mohl/a  soustředit na své priority a užívat si zdravý a šťastný život.

Rada od Mileny

Nejintenzivnější poučení se nám dostává formou prožívání vztahů s blízkými osobami. Je třeba očistit své osobní vztahy od nelásky a neodpuštění. Pokud nenajdeme mír a smířeni v sobě, mír nebude ani kolem nás. Odpuštění není slabost, ale síla. Pokud nemůžete odpustit čin, odpusťte člověku. Kdy je odpuštěno? Když už se nám na prožitou situaci nevrací myšlenky, přestaneme o ní mluvit a pohlížíme na ni neutrálně a jakoby se stála jiné osobě.

Jděte na jarní slunce. Na chvíli se zastavte, začněte zhluboka nadechovat a vydechovat a nastavte mu svoje tváře. Představte si, jak slunce rozpouští a smývá staré emocionální jedy, způsobené činy a nespravedlivými soudy ostatních, vyslovené ve Vaší přítomnosti i nepřítomnosti, které Vás zasáhly a zranily. Pak natáhněte spojené dlaně přes sebe a nechte do nich svítit sluneční paprsky. Se slovy- Otevírám svoje srdce Světlu a Lásce -si je pak přiložte na své srdce – několikrát opakujte. Snažte se co nejvíce očistit a vyléčit. Dle principu spojených nádob Vaše očista očistí i ostatní a situace dojdou ke zklidnění. Pěkné Velikonoce.

 15.4.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                23.4 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony