Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

VŠICHNI JSME ČISTÁ LÁSKA- Lorna Byrne

Když jsme seděly s mou kamarádkou a agentkou Jean minulý rok v lednu v hotelu Carton House, řekla jsem jí, že vidím lásku jako fyzickou sílu. Jean, která mě zná a pracuje se mnou více jak deset let, byla v šoku. Nikdy neměla tušení, že vidím sílu lásky tak fyzicky, jako vidím anděly. Andělé mi až do té doby nedovolovali o tom mluvit ani s ní, ani s nikým jiným, ale teď mi řekli, že je čas napsat knihu o lásce, knihu, která by mohla pomoct lidem radikálně změnit svůj život a životy lidí kolem nich.

Jako vždy jsem udělala to, co mi andělé řekli, a moje kniha Nebeská láska vyjde v Anglii a Irsku 24. Dubna a další země budou následovat.

Dovolte mi, abych vám popsala, jak síla lásky vypadá. Před týdnem jsem byla navštívit kamarádku v nemocnici. Byla na pokoji, kde byli čtyři pacienti, a já seděla vedle ní, zatímco spala. Pak přišla asi čtyřicetiletá žena a stála u dveří. Chvíli tam stála a dívala se na starší ženu na posteli napravo. Zhluboka se nadechla, a když to udělala, vyrazila z ní síla lásky. Viděla jsem jakousi mlhu, která prýštila z každého jejího póru, z celého těla, a valila se směrem k té ženě na posteli jako silný poryv větru. Ta mlha neměla žádnou barvu, ale byla zářivá a třpytila se jako led, když na něj dopadnou sluneční paprsky. Cítila jsem sílu její lásky, stejně jako jsem ji viděla, a velmi mě to dojalo. Vidím lásku fyzicky každý den, ale cítila jsem velkou pokoru, když jsem viděla tu silnou lásku, kterou tato žena chovala ke své matce.

Všichni jsme čistá láska, rodíme se jako čistá láska, ale jak zažíváme životní rány, devadesát procent z nás v sobě většinu této lásky uzamkne. Lidé si často myslí, že láska by měla být sladká a zářivá, ale pravdou je, že láska často bolí. Když se otevřeme lásce, také se otevíráme zraněním. Tolik z nás se naučilo už v dětství jak se stát tvrdými a zamknout v sobě lásku, protože jsme se báli, abychom se ještě víc neranili. Tím, že uzamkneme tuto lásku, činíme sami sebe i svět kolem nás mnohem bezcitnější, sobečtější a smutnější.

Tato láska ale nezmizí; nemůžeme ji zničit nebo se jí zbavit. Láska zůstává uzamčena, dokud se NEROZHODNEME ji odemknout.

Láska je láska, je to stále jen jedna láska, ale andělé mi ukázali, že mnoho lidí má velmi úzkoprsý pohled na lásku – prostě ji vidí jako něco, co mají mezi sebou dva lidé v páru nebo v rodině. Setkávám se s tolika lidmi, kteří zoufale touží po lásce, ale nevidí lásku, která už je v jejich životech. Neuvědomují si, že je tolik různých způsobů, jakými můžeme milovat.

Jedna z nejsmutnějších věcí pro mě je to, kolik lidí zapomnělo jak se o sebe starat a mít se rád. Andělé mi říkají, že mít se rád je velmi důležité pro naše štěstí. Bylo mi ukázáno, že většina lidí se nemá dost ráda.

V následujících několika týdnech, než vyjde Nebeská láska (v angličtině) napíšu a udělám ještě několik newsletterů a videí o různých aspektech toho, co mě andělé naučili o lásce. Prosím sdílejte je se svou rodinou a přáteli. Já se modlím za to, aby každý, kdo si přečte Nebeskou lásku, opravdu uslyšel poselství, která jsou v ní obsažena, a aby tato videa nebo newslettery probudily lásku, která ve vás je, a učinily váš život i životy lidí kolem vás šťastnější a láskyplnější.


Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.Lorna

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony