Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na  8 -  15. 4.2014

Stále kolem vás proudí staré energie a drží vás pouty závislostí a strachů. Podívejte se s láskou a pochopením pro sebe samé, na to, od čeho odvracíte tvář a nechcete se k tomu znát. Přijměte to jako vaši součást a pak vše rozpusťte v lásce. Světlo a Láska rozpustí a přemění vše, co vás trápí. Nebudete pak rozpolcení a vydáte se k novým břehům. Potkáte někoho nebo něco z minulosti. To Vám pomůže vyrovnat a zharmonizovat Vaše pocity a opět se budete cítit milovaní, plní harmonie a pochopení.

Brzy pochopíte smysl těchto slov, neboť je to součást Vaší učební lekce.  

Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue) Soustřeď´ se na své Božské a dokonalé zdraví

Bože a archanděli Michaeli, děkuji Vám, že mi připomínáte, abych se soustředila na dokonalé zdraví, a že směřujete mé činy ke zlepšování mé tělesné i duševní pohody.

 Rada od Mileny

Vše se mění a jediné, co je v životě jisté, je neustálá změna. Zejména v této době je třeba věnovat péči svým pocitům. Pokud prožíváte nepokojnou dobu a pociťujete pochybnosti, strach či nerozhodnost (i to je zastřený strach)  a jiné, přijměte a pojmenujte tyto své pocity. Všechny svoje pocity je třeba přijmout s pochopením a nesnažit se je ignorovat nebo zastírat-(závislosti nás odděluji od našich pocitů např. nikotin, alkohol, jídlo, TV a další) Ti, kdo si čistí čakry vědí, že souvisí se sakrální čakrou.  Pocity si  můžete vypsat na papír.Už i samotné vypsání má ozdravný účinek, protože je přestanete skrývat i sami před sebou.

Pak zavolejte anděly a odevzdejte  jim je s prosbou, aby je uzdravily a uvolnily negativní energie, které se k nim vážou. Zavoláním andělů si do každé situace vnesete Světlo a Lásku a to velmi účinným způsobem. Vždy do cca čtvrt hodiny pocítíte uvolnění a zklidnění nebo získáte na situaci jiný pohled připadně jiné řešeni.

Ti, kdo s anděly zatím nekomunikují, mohou se na své vypsané pocity zadívat a představit si růžové a zlaté světlo, jak je léčí a přeměňuje a místo strachu se na papíře objeví odvaha, místo slabosti síla, místo váhaní jasné rozhodnutí atd. Jakmile od pocitu strach přejdete na pocit odvaha, přepište si strach na odvahu. (strach i odvaha je jedna kvalita, vy si jenom vybíráte, na které straně spektra se nacházíte a cítíte) a tak pokračujte  se každým pocitem,který jste si napsali. Přepisujete karmické vzory svého chování.

Oba postupy můžete samozřejmě zkombinovat.

Přeji Vám do dalších dní , ať jsou Vaše rozhodnutí motivována ne strachem, ale láskou.

8.4.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                16.4… 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony