Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na  26 – 31.3. 2014

Moudrost duše, která vychází z cest, kterými jste prošli, je s Vámi, ochraňuje Vás a uzdravuje. Zatím ještě neplujete dál a zdá se Vám, že jste ve slepé uličce. Některé věci úplně skončí, protože již splnily svou roli. S díky sklidíte úrodu a půjdete dál, cesta ještě nekončí. Rozhodněte se moudře a uvážlivě, sklidíte, co zasejete.

 Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)

Tvůj vnitřní hlas  je skutečný a důvěryhodný.

Prosím, pomoz mi jasně slyšet, vidět, cítit a rozeznat Boží vedeni, o něž jsem žádala a modlila se za ně. Dej, ať udržím svoje ego stranou, aby Tvá moudrost mohla proudit skrze mě, ku prospěchu mému i všech kolem mě.

 Rada od Mileny

Vše se děje tak, jak má a pokud příjmeme situaci, která nás trápí s vírou a důvěrou v nekonečnou moudrost Vesmíru, uvolníme se a nová víra naplní naše srdce. Naše intuice nám napoví, že Vždy je naděje.  Jarní slunce omyje staré energie, aby vše mohlo růst k novému rozmachu.

 

26.3.2O14  s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                2.4.. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony