Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 5 – 11. 3. 2014

Je čas se trochu zastavit. Nedívejte se na to, co bylo, a zvedněte hlavu a rozhlédněte se kolem. Doba úspěchů ještě není, avšak máte příležitost se zbavit připoutanosti k situacím, věcem a lidem, které Vám působí žal a újmu. Pak k vám přijdou další nové příležitosti na materiální (tedy zhmotněné) úrovni. Ničeho se neobávejte, věci se pohnou dopředu.                                                                                                                    

Vykládací karty a.a.Michaela(Doreen Virtue)

Nové začátky a svěží start.

Děkuji Ti, že mi poskytuješ nové příležitosti a nabízíš mi pomoc, děkuji Ti, že mi pomáháš zbavit se minulosti a vyléčit ji. Naplň mě důvěrou ve chvílích, kdy procházím těmito změnami ve svém životě.

Rada od Mileny

I když si někdy připadáte, že věci se kolem zase rozházely a Vy stojíte opět na samém začátku, nedejte se zatáhnout do starých pastí strachu a pochyb. Všechny věci se dějí ve správný čas a na správném místě. Afirmujte,meditujte, děkujte za vše, co již máte, modlete se a odevzdejte andělů svoje strachy a pochyby, aby je mohly očistit. Pak přestanete clonit svoji negativitou Božímu plánu a vše se zhmotní v souladu s plánem Vaší duše a tedy Vaší nejniternější touhou.

5.3.2O14  .s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                12. 3. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony