Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

MÁ NOVÁ KNIHA 

13. 2. 2014

new-book.jpg NOVÁ KNIHA

Jsem nadšená z toho, že vám konečně smím říct o své nové knize Nebeská láska, knize, která, jak doufám, vám pomůže přinést více lásky a štěstí do vašeho života.
Je to asi tři roky zpátky, co mi Anděl Michael řekl, že další kniha, kterou mám napsat, bude o lásce. Řekl mi, že musím pomoct lidem, aby si uvědomili, že každý z nás je čistá láska a že jsme tolik lásky v sobě uzamkli a že kdybychom jenom tuto lásku uvolnili (což je v naší moci), byli bychom mnohem šťastnější my i lidé kolem nás i celý náš svět.

Toto je poprvé, co mi andělé dovolili, abych vám řekla, že vidím lásku jako fyzickou sílu a vidím ji tak jasně, jako vidím svou dceru nebo anděla. Myslím, že ji vidím proto, abych mohla pomoct vám všem lásce více porozumět a naučila vás jednoduchým způsobům, které mě naučili andělé, jak mít v životě více lásky.

Nebeská láska (Love from Heaven) vyjde 24. 4. ve Velké Británii a Irsku (a následně v dalších zemích a jazycích).

Mé přání je, aby každý, kdo si přečte Nebeskou lásku nebo zaslechne některá poselství v ní obsažená, ucítil, jak v něm tato láska ožívá a naučil se ji více projevovat, a tak učinil šťastnější a láskyplnější svůj život i životy lidí kolem sebe.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

 

 

zdroj WWW.andelevmychlasech.cz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony