Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 20 –  28.2.2014

Kolem Vás vše víří a je v pohybu, snažte se udělat si chvíli čas a přijdete na jasné, rychlé a chytré řešení. Ještě se úplně nevyjasní,ale jděte dál za svým a nedejte se svést z cesty.Máte dost síly, abyste tuto zkoušku zvládly.

 

 Vykládací karty a.a.Michaela(Doreen Virtue)

Važ si  svých pocitů a důvěřuj jim

Děkuji TI archanděli Michaeli, za podporu, pomoc a ochranu ve chvílích , kdy naslouchám svým emocím a řídím se jimi.Pomoz mi, abych s láskou porozuměl/a svým emocím a právě tak s láskou je dokázala vyjádřit.

Rada od Mileny

Cesta každé zrozené duše je jiná. Ať jste se narodili jako žebrák či jako král, proživáte to, co si Vaše duše zvolila ke svému růstu. Nasloucháním našim pocitům a tím pročištěním a vyčistěním energie, kterou k sobě vážou, se vyčistí naše energie celkově  a my svou cestu uvidíme jasně. Rozhodnutí, která učiníme půjdou ze srdce a my o nich nebudeme ani na okamžik pochybovat.Budeme vědět, že jsme na správné cestě. Té své.    

 20.2.2O14  .s pomocí Boží                                                                                                  s láskou       Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                              Březen  roku 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a  kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony