Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

NEWSLETTER - PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ NAUČIT DĚTI MILOVAT 

    28. 10. 2012

PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ NAUČIT DĚTI MILOVAT

Jsem neustále ohromena tím, kolik lidí reaguje na kapitolu v Andělské poselství naděje nazvanou “Rodičovství je nejdůležitější práce na světě.” Zdá se, že si většina rodičů nikdy neuvědomila, jak důležitá je jejich role.

Rodiče nyní procházejí těžkými dobami; mnoho z nich je pod finančním tlakem a musí se moc snažit, aby mohli dát svým dětem věci, které mají ostatní. Život je o něčem jiném než o materiálních věcech a být dobrý rodič nezávisí na tom, jestli svým dětem dáte všechno, co chtějí. Nejdůležitější věc, kterou můžete pro svoje dítě udělat, je ho milovat a naučit ho lásce.

Tolik rodičů a dětí, s kterými se setkávám, nevědí, jak milovat. Minulý týden ve Švýcarsku jsem stála před jedním obchodem, kam si šla Jean něco koupit, a dívala jsem se na jednoho tatínka s asi šestiletým dítětem, když čekali na přechodu pro chodce jedné rušné silnice. Byli obklopeni anděly a andělé mi řekli, že tento otec sám nikdy nepoznal lásku, a tak nevěděl, jak ji má ukázat svému synovi. Mluvil ke svému synovi takovým autoritativním způsobem, když mu vysvětloval, co má dělat, až naskočí zelená. Zdálo se, že neví, jak s láskou vzít ruku svého syna a jednoduše ho převést přes tu silnici. Pomodlila jsem se, aby ten otec ucítil ve svém životě lásku a dokázal ji předat i svému synovi.

Děti potřebují projevy lásky. Vaše gesta lásky vůči nim a vůči ostatním hluboce ovlivňují vaše děti. Vaším úkolem jako rodiče je, aby si děti uvědomily lásku, její důležitost a sílu. Je třeba, aby v nich byla láska probuzena. A není to vaším úkolem jen, když jsou malé, ale i dál, když se stanou náctiletými a dospělými.
Pokud se naše děti, které jsou naše budoucnost, nenaučí lásce, nebudou ji umět předávat ostatním a pak budeme žít ve světě, který je studený a bezcitný. Je to právě schopnost milovat, která z nás dělá lidi. Láska dlí v každém z nás a je úkolem každého rodiče zajistit, aby se jejich děti naučily milovat.
Bůh svěřil tyto děti vám a vaším úkolem je udělat z nich milující, laskavé a vlídné členy společnosti, kteří dokáží rozpoznat dobré od špatného. Matky a otcové formují budoucnost světa, protože formují svoje děti. Ze všeho nejvíc máte ale děti učit lásce. Pokud se vaše děti nenaučí milovat, ztratí schopnost cítit a projevit lásku, což je jeden z nejvzácnějších darů, které jsme od Boha dostali.

Nepředpokládejte, že vaše děti, nebo jiní lidé ve vašem životě, které máte rádi, ví, že je máte rádi. Mnoho lidí se bojí přiznat svou lásku, neboť mají strach, že budou více zranitelní. Mnoho dětí, když vyrostou, se bojí říct svým rodičům, že je mají rády, protože jejich rodiče jim to taky nikdy neřekli.

Seberte odvahu a řekněte ta slova “Mám tě rád”. Když říkáte “Mám tě rád” nahlas a opravdu to myslíte vážně, rozdmýchá to něco hluboko uvnitř, a to něco navždy změní jak vás, tak váš vztah. Setkávám se s tolika lidmi, kteří mi říkají, že nikdy neřekli někomu, koho měli rádi, že ho mají rádi, a teď je už pozdě. Nedopusťte, abyste i vy jednou takhle litovali. Požádejte svého strážného anděla o sílu a odvahu a řekněte ta slova “Mám tě rád”.

Požehnání vám a vašim rodinám.

Lorna

      zdroj WWW.andelevmychvlasech
                                            

                                    


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony