Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

29. 9. 2013 -zdroj -www.andelavmychvlasech.cz

NEWSLETTER - ZÁŘÍ 2013

ARCHANDĚL MICHAEL NÁS VŠECHNY BRÁNÍ

Před pár měsíci jsem jela jako spolujezdec v autě, když jsme zastavili na červenou u hlavního trestního soudu v Dublinu. Viděla jsem ženu, které bylo něco přes padesát, jak jde po schodech k hlavnímu vchodu této budovy. Byli při ní tři andělé a její strážný anděl, kterého jsem viděla jako světlo asi tři kroky za ní. Ti andělé byli ohromní a shýbali se nad ní; jejich oblečení bylo bílé, ale skrze tuto bílou jsem viděla prosvítat další barvy. Každou chvíli natáhli ruce, aby jí pomohli a podepřeli. Bylo to, jako bych to viděla vše zpomaleně, její kroky se zdály tak pomalé a těžké. Viděla jsem, jak od ní stoupají modlitební andělé v neuvěřitelném vodopádu andělů, kteří padají vzhůru, přímo do nebe. Jeden anděl u ní se ke mě otočil a řekl mi beze slov, že ta žena si dělá velké starosti. Při tom, jak šla, se modlila a modlitební andělé zesilovali její modlitbu, jak to dělají se všemi našemi modlitbami.

Jakmile se přiblížila ke dveřím hlavní budovy, objevil se vedle ní archanděl Michael. Vypadal jako pohledný muž ve středních letech a byl oblečen v krásném tmavém obleku, takže vypadal jako normální člověk, ale já viděla tu záři, která z něj vycházela. Zeptal se mě, jak jsem ho poznala.  Poznala jsem ho, jako byste poznali vy nějakého člena své rodiny v davu. Otočil se na mě a usmál, když s tou ženou vcházel do dveří soudu. Vím, že ta žena požádala archanděla Michaela o pomoc.

Archanděl Michael přijde za člověkem, když je zavolán, a zdrží se třeba jen na krátký moment. Může být u více lidí zároveň, a přesto nikdy neopustit trůn Boží. Neumím vysvětlit, jak on a jiní archandělé dokáží být na více místech zároveň.

Všichni máme strážného anděla, který nás ani na okamžik neopouští. Občas se setkávám s lidmi, kteří mi říkají, že archanděl Michael je jejich strážný anděl. Nuže není. Není ničí strážný anděl. Archanděl Michael je extrémně mocný anděl a je zde, aby bránil nás všechny a pomáhal nám jít po správné cestě.

Nicméně přichází Michael za lidmi, kteří ho o to požádají jako ta žena onehdá u soudu.

Jednoho dne před pár lety jsem se procházela s archandělem Michaelem; zajímalo mě, jestli pomáhá i lidem, kteří jsou nečestní a dělají špatné věci. Jako vždy s Michaelem jsem mu nemusela říkat, na co myslím, znal moje myšlenky. Zastavil se, chytil moje ruce a toto mi odpověděl (miluji, když mě vezme za ruku):

“Bůh chce, abych pomohl každému, kdo mě zavolá – i těm, kteří jsou nečestní a dělají špatné věci. Bůh řekl, že musím pomoci všem, že každého musím bránit. Lidi, kteří dělají špatné věci, bráním jiným způsobem, snažím se jim dodat odvahu, aby byli pravdomluvní, aby uznali své špatné skutky a napravili je.”

“A funguje to tak vždy?” přerušila jsem ho.

“Ne, Lorno, nefunguje.” Odpověděl mi poněkud smutně. “Mnoho mužů a žen prostě nechce naslouchat. Mají svobodnou vůli a já ji nemohu překročit.”

Řekla jsem mu, že bych si přála, aby lidé naslouchali ještě trochu víc. Archanděl Michael se na mě usmál a znovu jsme se dali do chůze. Za pár minut se ke mě otočil a řekl ”Jsem vždy tady, abych tě bránil.” Pak zmizel.

Mám svého strážného anděla a další anděly kolem sebe, takže necítím potřebu volat Michaela, aby mi v životě pomáhal. Vždy mám pocit, že věci, které se mi v životě dějí, jsou malé a že on má mnohem větší úkoly, kterých se musí zhostit.

Nikdy se nemodlím k andělům, ani k archandělům, vždy se modlím k Bohu, ale žádám anděly o pomoc. V této době prosím hodně archanděla Michaela o pomoc, ale ne pro sebe. Prosím ho, aby pomohl vyřešit problémy na místech, jako jsou Sýrie, kde vládne tolik násilí a nespravedlnosti, tolik bolesti.

Nevím, proč je archandělovi Michaelovi dovoleno trávit tolik času v mém životě. Často se objeví, když hledám nějakou informaci o něčem duchovním, pak se objeví a řekne “Bůh vyslyšel tvé volání.” Přemýšlela jsem o tom a došla k závěru, že archanděl Michael tu není pro mě osobně, je tu jako boží posel, aby mi dal informace, které mohu sdílet se světem.

Stále se snažím sdílet tato poselství se světem a jsem hluboce vděčná vám všem, kteří dostáváte tento newsletter, protože jste naslouchali. Také si velmi vážím toho, jak mnoho z vás pomáhá tato poselství naděje šířit mezi ostatní.

Moc se těším do Spojených států, kde budu v listopadu při příležitosti vydání knihy Andělské poselství naděje v papírových deskách. Vždy mám radost, když kniha vyjde s těmito deskami, protože je pak levnější a může si ji koupit více lidí. Během své návštěvy USA mě čeká mnoho zajímavých akcí. Například budu mít diskuzi s Ebenem Alexandrem a Anitou Moorjani o zážitcích klinické smrti. Vím, že já i ostatní lidé jsme zažili klinickou smrt, abychom se o tento zážitek mohli podělit s ostatními a pomoct jim pochopit, že smrti se člověk nemusí bát a že nebe je skutečné.

Tuto neděli, 29. září, je podle křesťanské tradice svátek archanděla Michaela a v mnoha zemích se pořádají mše na jeho počest. Ať už jsou vaše náboženství nebo víra jakékoliv, ráda bych vás poprosila, abyste si uvědomili, že dnes je den, kdy bychom ho měli uctít, jeho a všechny archanděly, a abyste dnes požádali archanděla Michaela, aby zakročil v našem světě a pomohl lidem více naslouchat. Archanděl Michael, stejně jako ostatní andělé, nemůže překročit naši svobodnou vůli. Když ho žádáme o pomoc, pro nás samotné nebo pro lidstvo, dáváme mu sílu, aby mohl více pomoct.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony