Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

VŠICHNI MUSÍME BÝT PROAKTIVNÍ V POMOCI DRUHÝM  

    23. 7. 2013

VŠICHNI MUSÍME BÝT PROAKTIVNÍ V POMOCI DRUHÝM

Před několika  lety jsme byli na velmi rušném parkovišti u jednoho nákupního střediska.  Moje dcera Ruth řídila. Když jsme vjeli dovnitř, andělé mi pošeptali do  ucha, abych se dívala na parkoviště. Viděla jsem starší ženu, která  vypadala velmi vystresovaně. Její auto bylo zablokované v rohu velkým  kamiónem, který zaparkoval vedle ní, a další autem, které zaparkovalo  hned za ní. Pozorovala jsem ji, jak nastoupila a zase vystoupila z auta.  Chodila kolem auta a vypadala velmi vystresovaně; očividně neměla  tušení, jak odtamtud vyjede, aniž by něco nabourala. Rozhlížela se  kolem, jestli v okolí není někdo, kdo by jí mohl pomoci.

Světlo  jejího strážného anděla se otevřelo a on ke mě beze slov promluvil  “Lorno, pomoz jí. Nikdo jiný nenaslouchá.” Všimla jsem si mnoho andělů  na parkovišti, kteří šeptali lidem do ucha. Vím, že ostatní si té ženy  všimli, ale nikdo z nich nebyl ochotný naslouchat andělům a pomoct jí.  Otočila jsem se k Ruth a řekla jí, že jdu té ženě pomoct. Vystoupila  jsem a šla k ní. Zeptala jsem se jí, jestli jí můžu pomoct. Zpočátku  trochu váhala. Její strážný anděl jí obejmul a ona se trochu uvolnila.  Podala mi klíčky. Její auto bylo velmi staré a ona mi řekla, že je těžké  s ním couvat. Řekla jsem jí, ať se nebojí, že to zvládnu. Zněla jsem  sice sebevědomě, ale sama jsem se bála. Její auto bylo zaseklé ve velmi  úzkém prostoru a já nejsem úplně nejlepší v parkování.

 

S  pomocí andělů jsem nakonec s jejím autem bezpečně vyjela. Ta starší žena  mě objala a moc mi děkovala. Řekla mi, že se za mě bude modlit a já jí  řekla, že se zase budu modlit za ní. Její strážný anděl se na mě vděčně  usmál.

Jsem stále v šoku a docela překvapená z toho, že nikdo z  těch lidí, kteří viděli, jak je vystresovaná, jí nepomohl.  Andělé mi  řekli, že ti ostatní lidé si všimli, že potřebuje pomoc, a viděli její  zoufalství. Neměli bychom váhat, pokud můžeme někomu pomoct, nehledě na  jeho věk nebo pohlaví.  Pamatujte, že nikdy nevíte, jak jsou na tom  ostatní lidé fyzicky, mohou vypadat zdravě a silně, a přesto takoví  nebýt. Třeba to vypadá, že to zvládnou, ale možná se v jejich životě  děje něco citového, díky čemuž je pro ně těžké to v ten den zvládnout.

Všichni musíme být víc proaktivní v pomoci ostatním a ukázat, že nám na nich záleží a máme jeden pro druhého pochopení..

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

zdroj www.andelavmychvlasech.cz

      
                                            

                                    


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony