Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

CESTA DO NEBE A ZPĚT: Sympozium na téma Zážitky blízké smrti s Lornou Byrne, Ebenem Alexanderem M. D. a Anitou Moorjani.

 “Cítila jsem, jak má duše drží duši mého miminka a vystupuje z mého  těla směrem k nádhernému světlu. Věděla jsem, že mé dítě zemřelo a že já  také umírám. Stoupala jsem ke světlu s dítětem v náručí. Bolest ustala.  Cestovala jsem stříbrno-zlatým tunelem: ohromným tunelem vytvořeným ze  zářivých bílých andělů. Neviděla jsem konec tunelu, neboť jeho dráha  byla zakřivena. Věděla jsem, aniž by mi to někdo řekl, že jsem na cestě  do Nebe, a necítila jsem žádný strach, jen ohromnou radost. Také jsem  viděla jiné duše, jak putují do nebe. Vypadaly lidsky a byly oblečeny do  zářivých bílých šatů. Nazývám jejich barvu bílou, protože pro to nemám  žádné jiné slovo, ale bylo to mnohem zářivější než barva, které říkáme  bílá. Skrze jejich šaty prosvítaly jejich duše, které prozařovaly také  jejich tváře a ony vypadaly mnohem čistší a zářivější, než byly kdy na  Zemi.”  Zažila jsem v životě dvě klinické smrti (i když jsem tehdy ještě  nevěděla, že se tomu tak říká). Jednu, když jsem před asi 25 lety  potratila (viz výše úryvek z Andělé v mých vlasech), a jednu před osmi  lety, v době před vydáním své první knihy. Vím, že já, Eben Alexander i  Anita Moorjani jsme prožili klinickou smrt proto, abychom o ní mohli  říci ostatním, abychom se mohli podělit o tento zážitek a pomoci lidem,  aby si uvědomili, že není třeba se smrti bát. Jak vždy říkám, kdyby si  mě teď hned chtěl Bůh vzít k sobě, šla bych okamžitě a ráda.

Jsem  velmi nadšená, že vám mohu o tomto sympoziu, které se bude konat 23.  listopadu v New Yorku, něco říci. Eben Alexander, lékař a neurochirurg,  který působil posledních 15 let v Bringhamu, Ženské a dětské nemocnici a  Harvardské lékařské škole, prodělal transformační duchovní probuzený,  když zažil klinickou smrt způsobenou téměř smrtelnou bakteriální  meningitýdou. Více informací .

Anita Moorjani je  autorkou bestselleru “Musela jsem zemřít”, který vypráví o její klinické  smrti a jejím následném vyléčení se z rakoviny v terminálním stádiu. Moc se těším na tuto akci, kde budeme mluvit  každý zvlášť o svých zážitcích a potom budeme mít diskuzi s publikem.  Přijďte, pokud můžete.  Myslím, že to bude fascinující a velmi podnětná akce.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

      
                                            

                                    


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony