Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

zdroj článku

www.andelevmychvlasech.cz.

ANDĚLÉ LÉČITELÉ – DAR OD BOHA 

    30. 4. 2013

ANDĚLÉ LÉČITELÉ – DAR OD BOHA

Vidím anděly léčitele pravidelně – pravděpodobně skoro každý týden. Jsou vysocí a štíhlí a velmi jasní až téměř průsvitní. Vypadají všichni stejně, ale dokáži v jejich tvářích rozeznat jemné rozdíly jako např. tvar obličeje nebo jejich výraz. Nikdy jsem neviděla jasně jejich křídla, ale vím, že je mají. Téměř vždy přicházejí ve skupinkách a vždy pracují v kruhu a obklopují člověka, který potřebuje uzdravení. Andělé léčitelé jsou samozřejmě dar od Boha a Bůh na nás vylévá svou milost právě skrze ně. Andělé léčitelé nám pomohou pomoci se všemi druhy léčení. Fyzicky dokáží pomoci tělu, aby odolalo nějakému viru nebo se rychleji uzdravilo; někdy nás léčí emocionálně, pomáhají například člověku v depresi, aby viděl ve svém životě světlo. A také nám mohou pomoct duchovně například tím, že zmírní naši duchovní slepotu, pomohou nám více otevřít oči vůči Bohu a existenci Jeho andělů a zázrakům života kolem nás.

Existence andělů léčitelů samozřejmě neznamená, že nepotřebujeme doktory, samozřejmě že je potřebujeme! Já sama jsem byla dnes ráno u doktora. Ale andělé léčitelé mohou pomáhat tolika způsoby. Musíme si vždy pamatovat, že uzdravení proběhne takovým způsobem, jaký Bůh pro nás uzná za vhodný. Někdy ani nemusíme poznat, že uzdravení proběhlo, neboť to nemusí být uzdravení, o které jsme požádali – může to být uzdravení emocionální nebo duchovní spíše než fyzické. Musíme být všímaví a poznat, pokud bylo uděleno. Často se může uzdravení zdát malé, třeba někdo, kdo byl dlouho v depresích, se usměje nebo začne smát; nebo někdo, kdo měl bolesti, se najednou cítí mnohem lépe, nebo třeba matka, která byla vystresovaná a nezvládala, začne náhle cítit štěstí a radost.

Můžete požádat Boží anděly léčitele, aby pomohli vám nebo někomu jinému a jak to u andělů chodí, je jich vždycky víc než dost, takže pokud je požádáte, aby vám pomohli, není to na úkor někoho jiného, takže se nemusíte bát, že je někomu budete brát.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

      
                                            

                                    


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony