Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz Mistr Hilarion

Poselství pro týden 28.4. 2013 - 5.5. 2013                 

            Milovaní,

na obzoru svítají nové dny, všechno, po čem toužíte, je odpočívat a relaxovat, ale to není vše. Pečujte o sebe, zhluboka dýchejte a udržujte si vizi lepšího světa coby zástupci lidstva. Vše je uprostřed procesu posunu a rekalibrace. Smutek způsobovaný hustými energiemi je připraven k transformaci na vyšší vibrace. Nechte tyto rozptylující okolnosti zmizet, vy si teď udržujte jistotu, že uvnitř každého lidského srdce je pramen dobra a nevinnosti, který se sjednocuje do větší síly, než je možné vyjádřit, je to něco, co může být poznáno pouze zkušeností.

 

Toto je zajisté součástí současné situace. V každém systému každého aspektu života na Zemi se odehrávají mocné, nicméně prchavé změny. Pohyby, které zde zakládají nový vzor založený na Vesmírných zákonech a pravdě, se dají přirovnat pohybům kořínků trávy. Vše, co ovládalo dosud neprobuzené duše ve všech koutech tohoto světa, je nyní jemně rozpouštěno a rozptylováno. Někdy každé srdce krvácí nad nespravedlnostmi, které se dostaly na světlo, někdy se uvnitř hlasitě ozve vnitřní bojovník. V každém případě, vy všichni, kdo žijete pro pravdu, ať jste z jakékoli části světa, jste nyní podporováni ve své každodenní práci.

 

Každý den jsou duše konfrontovány s daleko většími novými skutečnostmi, které prověřují vaše meze trpělivosti. Vnímejte svá srdce, drazí, a uvědomte si, že vy jste ti, kdo dělají změny, ty mocné síly lásky, které stojí společně s otevřenými srdci, aby zvýšily světelný kvocient vaší planety, a tím zvedly úroveň vědomí nad hranici starého chápání a vnímání. Před každou lidskou duší stojí rozhodnutí, křižovatka, chcete-li. Kterou cestou se vydat - příkrou, která vede rovnou ke Stvořiteli, kde duše nesou tíhu světa na svých společných bedrech, nebo tou, která se točí kolem hory, na níž duše zažívají nižší úroveň hustoty, která je ale v konečném důsledku také přivede v jednotu.

 

Každá myšlenka, slovo, emoce a čin, to vše se nyní slučuje do sjednoceného pole, které vyzařuje z každého jednotlivce žijícího si svůj každodenní život. Někdo si zvolí strmou cestu a osamělé stoupání, jiný je zas schopen zvládnout nápor Světských pokušení, která před ním rostou. Mnohé z toho odpadne, když budou ti nepodplatitelní držet svou vizi a vytvářet cestu pro ty nové, kteří stoupají vzhůru držíce pochodeň průkopníků změn na světě. Hodinu po hodině, den po dni a další týdny - krok za krokem se drží své cesty a pak je cesta před nimi najednou čistá. Ukazatele a znamení vedou jejich cestu, to se příroda spojila a obdarovala je čistší myslí a pochopením.

 

Nejprve hledejte říši Stvořitele sami v sobě, vše ostatní přijde. V první řadě dovolte, ať vaše Světlo zůstane čisté, autentické a neposkvrněné, i když před vámi porostou pokušení starého světa. Tím jste si již prošli, proto je nyní obratně překročte a obejděte. Vaše vnitřní krystalické jádro ve vás jasně září. Ti, kteří si zvolili cestu kolem hory, nakonec svého cíle také dojdou. Vše se vrací v Jedno.

 

 Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony