Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Mistr Hilarion

Poselství pro týden 27.1. 2013 - 3.2. 2013

Milovaní,

všichni se noříte hlouběji do niterných zákoutí svých Bytí a nacházíte příležitosti, jak přivést na světlo to, co je třeba dokončit. V této době mějte soucit jak sami se sebou, tak i s lidmi, kteří se s vámi dostanou v jakékoli situaci do kontaktu. Přišel čas, abyste ze svého vlastního nitra čerpali hlubší pochopení a porozumění a abyste si odtud také přinesli mír a rovnováhu, neboť díky tomu, a v souvislosti s propojováním se se zdrojem tvořivosti a hojnosti, jimiž pod povrchem kypíte, můžete zažívat svou světelnější existenci.

Procházíte procesem znovupropojení se se svými vnitřními vlastnostmi Boha či Bohyně. Tím, že na sobě pracujete, začínáte mít spontánní pocity radosti, které zdánlivě propukají  z ničeho nic. Jde o proces rekalibrace a znovupropojení se s čistotou a nevinností, které jsou jádrem vaší pravé podstaty. Přijměte a užívejte si tyto prchavé chvilky a ukládejte si tyto pocity Jednoty s veškerenstvem tohoto Světa, abyste je mohli využít a stavět na nich, neboť právě tyto pocity tvoří nové vzory vašeho nového Světa.

Zatímco odkrýváte další vrstvy toho, co vám bránilo pohybovat se vpřed s elánem a nadšením, najděte v sobě ochotu umožnit, aby vámi proudily vaše niterní vhledy a vy jste mohli poznávat a pozorovat ty vzory, které vás držely v zajetí vašeho vlastního vědomí. Zapisujte a zaznamenávejte si tyto perly svých inspirací a vhledů. Jsou klíčem od dveří k vašemu širšímu rozpomenutí. Pamatujte, že vás stále objímá náruč vaší Rodiny Světla a že to, co se děje, je součástí vašeho velkého odkrývání.

Jste jako růžová poupata rozvíjející a otevírající něžně své okvětní lístky Slunci nového dne, novému úsvitu a novým začátkům. Jakmile necháte rozvinout dobro své pravé podstaty, rozkvetete do jasu, který je jasně viditelný a rozpoznatelný pro lidi kolem vás. Vaše Světlo proniká do každé vaší buňky a vyzařuje jas, který je nezaměnitelný. Osvojte si tuto představu svého nového já, Bytosti Světla a Lásky, která nechává naprosto bez obav zářit své Světlo a je Tím, kdo kráčí svou každodenní cestou s vrozenou důstojností a nejvyšší integritou.

Pokud se budete řídit těmito kroky, umožníte vašim bližním zesílit a otevřít se plně svému vlastnímu probuzení. Nyní přišel čas pro naše Milované Světlonoše celého Světa, aby již nechali odejít všechna svá vnitřní utrpení a názory, které jim již nepomáhají. Užívejte si klid, který v sobě přechováváte, otevřete se novým nápadům a příležitostem, které se vám každý den představují a zcela následujte své vlastní srdce.

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními od


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony