Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.czMistr Hilarion

Poselství pro týden 20.1. 2013 - 27.1. 2013

Milovaní,

každý z vás zaznamenáváte na své vlastní cestě vpřed drobné změny uvnitř svých vlastních těl a v energetických systémech a budete udiveni svou úlohou svodidla, kterou představujete. Každý den vámi v určitých chvílích proudí energie a vy ji rozšiřujete ven do okolního Světa. Tímto přispíváte přijímání vyšších frekvencí a jejich ukotvování na a v Zemi bez ohledu na zdánlivý chaos kolem vás.

Vaše práce se posunula na úroveň spolutvoření vašeho nového Světelného Věku. Jakmile odevzdáte svou lidskou vůli do Vůle Boží a budete si každý den přát propojit se s vaším vyšším, čistším Já, získá každá vaše myšlenka, slovo a čin vyšší význam. Rádi vidíme, že je mezi vámi samými i ostatními více pochopení, tolerance a odpuštění, neboť si uvědomujete, že každý má svou vlastní cestu, a že pamatujete na svou vlastní cestu vstříc svému naplnění povzbuzujíce zároveň ty kolem vás, aby se otevřeli svým nejvyšším možnostem.

Mějte na vědomí, že vaše přítomnost mezi lidmi, kteří nyní prožívají svůj vnitřní růst, je nanejvýš důležitá kvůli stabilizaci a ztišení polarit, které každý jedinec, v němž probíhá propojování se se svým vyšším vyjádřením, musí ve svém nitru prožít a které jsou ve vnějším Světě považovány za přeměňující se energie. Je čas, abyste pokračovali ve svém nanejvýš důležitém záměru udržovat Světlo a nejvyšší vize pro všechny. To může být čas od času celkem problém, neboť i nadále prožíváte projevy starých vzorů, které ještě nebyly transformovány, přičemž toužíte po tom, aby ve vás Svět viděl Světlo, kterým jste.

Buďte sami se sebou trpěliví a věnujte si potřebnou péči. Naslouchejte svým vnitřním pobídkám, zatímco vaše tělo pokračuje v procesu transformace. Odpočívejte, když musíte, abyste si udrželi lepší rovnováhu. Mnozí z vás vyžadují delší dobu spánku, což pomáhá vaší rekalibraci. Na vnitřních úrovních si tímto pomáháte mnoha způsoby a na tolika různých úrovních, že byste byli velmi překvapeni, kdybyste si to mohli zcela uvědomit.

Pročišťování vašeho Světa a vašich fyzických nosičů bude pokračovat, dokud nebude všechno transformováno, a vy již víte, že vaše soustředění dělá divy při vytváření toho nejlepšího. Vše, co je třeba, je žít svůj život a prožívat tu největší radost a smích ve světelnosti svého bytí, se všemi stíny, které stále přetrvávají, protože se již nemají kam schovat, a byly tudíž přijaty do jednoty se vším, čím jste, a to všechno, VŠECHNO, drazí, nyní začíná nabírat na intenzitě. Skvělé!

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkaz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony