Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.czMistr  Hilarion

Poselství pro týden 9.12. 2012 - 16.12. 2012

                               Milovaní,

nadále se budují energetické úrovně a většina z vás přijímá velké množství neskutečné pomoci z vyšších říší a dimenzí. Vaše osobní Světlo se dále šíří a zaujímá mnohem větší rádius než dříve, toto Světlo je katalyzátorem probouzení lidí ve vašem okolí. Vaše přítomnost na této planetě není náhoda, neboť vaše Světlo a Světlo, které vámi prochází, je potřebné k udržování, ukotvování a šíření ve všech směrech, aby se propojilo v jednotu s ostatními vodiči tak, aby vznikla Světelná síť kolem Země.

Každý den navazujte spojení a vnitřní dialog s vaším Vyšším Já a snažte se spojit s vaším něžným a milujícím hlasem uvnitř. Je jedno, co se stane s vaším lidským vnějším já, vězte, že uvnitř jádra vaší podstaty je vše propojeno s přicházejícími událostmi. Vy jste na této planetě v roli lidí - vodičů pro vyšší dobro všech. Jak si každý z vás začíná rozpomínat na to, co je vám skutečně přirozené, budete se spojovat s lidmi, kteří jsou na stejné frekvenci a vibraci krystalické mřížky, která bude během následujících dní na své původní síle.

Světlo, které každý z vás nese, umožní těm kolem vás, aby se začínali dozvídat o velkých Vesmírných událostech, které se odkrývají. Dovolte si radovat se z této cesty a odevzdejte se pokynům svého srdce. Opusťte vše, co vás drželo zpět od splynutí v Jedno s vaším Vyšším Já a buďte otevření vhledům, které vám budou přicházet. Když se budete soustředit na projevy své vnitřní duchovní Lásky, dojde ve vašem vlastním vědomí k větší transformaci. To otevře cesty k poznání vyššího smyslu všech situací, které jste prožili ve vašich životech.

Díky aktuální zkušenosti života v lidském těle dochází v této době k většímu růstu duše, a nejen té vaší vlastní, ale také duší rostoucího množství probouzejících se lidí, kteří se přidávají ke společenství na vyšších úrovních. Všichni projdou duchovní proměnou podle úrovně svého postupu a chápání. Každý kousek života zaznamená zvýšení energie a vibrace, což každému z vás pomůže otevřít pole vyšších možností. Vnitřní vhledy jsou nyní u všech Bytostí tím nejdůležitějším a je třeba abyste dovolili, aby ve svém nitru mohlo docházet k duchovním kouzlům.

Zatímco společně tvoříte svůj nový svět, brzy zjistíte, že ve vašich mezilidských vztazích zmizí veškeré potíže a projeví se zde větší harmonie, klid, přijetí a tolerance. Frekvenční úrovně radosti umožní všem posunout se vpřed do jednoty a spolupráce se srdci všech na této planetě. Staré způsoby již nebudou podporovány novými převládajícími energiemi. Kráčejte v radosti, míru a dobré vůli a vězte, že vás obklopuje požehnání Vesmíru.

 

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkaz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony