Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba

z  tarotu  na 21- 27.11. 2O12

Ve svých srdcích cítíte, že nadchází čas připravit se na cestu k novým břehům, a i když možná pociťujte obavy, nepodléhejte emocionální rozkolísanosti a rozhodujte se moudře, jasně a otevřeně. Dejte na rady odborníků, se kterými souzní vaše moudrost a srdce.Vaše dospělé emoce,vyspělé lekcemi lásky, Vás vedou k rozšiřování vašeho světa a k universální lásce.Kolo osudu se točí, vy máte v sobě sílu ustát všechny nadcházející události a být oporou všem kolem Vás.

 Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue) Važte si svých pocitů a důvěřujte jim

Děkuji Ti, archanděli Michaeli, za podporu, pomoc a ochranu ve chvílích, kdy naslouchám svým pocitům a řídím se jimi.Pomoz mi prosím, abych s láskou porozuměla svým emocím a právě tak láskyplně  je dokázala  vyjádřit.

Rada od Mileny

V dobách, kdy jsme bombardováni nejrůznějšími vizemi, doporučeními a radami, zapojte svou víru v Boží řád  a pokud se rozhodujete, co dělat , položte večer, před spaním, v klidné chvíli rozjímání, otázku svým andělům, průvodcům ,Vyššímu Já nebo někomu z Nanebevzetých Mistrů(Ježíši, Matce Marii, Saint Germainovi, Merlinovi nebo komukoliv, s kým komunikujete).Dostane se Vám odpovědi a ráno bude moudřejší večera, neboť ráno již budete vědět a informace a potvrzení Vám budou chodit i během dne. Klid, láska a harmonie ve mně i ve vás dnes a každý další den.

20.11. 2012     s pomocí Boží                                                                                                      s láskou        Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------28.11.2012          

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony