Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba

z  tarotu  na 14 – 20.11. 2O12

Zůstaňte  stát nohama pevně na zemi v propojení s přírodou.Blízko Vás jsou nové zdroje či kapitál.Proto nepodléhejte přepracovanosti a časové pasti, ale probuďte v sobě  hravost a lehkost bytí.  Beze strachu vyzkoušejte vše nové a hravě sbírejte zkušennosti.Do  nových tvůrčích projektů vložte šarm a bezstarostnost .Vaše instinkty vás budou ochrańovat. S překvapením poznáte, že pocity lásky a úcty, vyhrazené dříve pouze pro pokrevní příbuzné,budete sdílet se širší rodinou Vašich blízkých a přátel. Nechte padnout staré struktury, abyste mohli začít něco nového.

 Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue) Vystup z této situace

Archanděli Michaeli,prosím přesekni svým ohnivým mečem všechny vazby na strach a napětí, abych si mohl/a plně uvědomit,že já i daná situace jsme obklopeni klidem a mírem.

Rada od Mileny

Posuzováni a odsuzování jiných vede k tomu, že se posuzujeme a odsuzujeme i my sami. S každou zvládnutou životní zkušeností stoupá naše sebedůvěra  a schopnost stát si za svým a používat beze strachu svou sílu a moc. Pokud jsme poutáni pouty závislosti strachu na jiných lidech(závisíme na jejich pochvale,ocenění a bojíme se odsouzeni a posměchu), pak je velmi těžké, pustit se s lehkostí do zkoušení něčeho nového.Požádejte  aaMichaela, aby Vám přeseknul též pouta strachu a závislosti na jiných lidech (zrovna na těch, jejíž jména Vás teď napadají ), a aby mezi vámi zůstala pouze pouta vzájemném úcty a lásky .Zkuste tento týden udělat něco , co jste ještě nezkusili , ale co vás již dlouho láká.Prostě jen tak vyzkoušejte něco nového.Vaše víra a odvaha Vám vnese do života zázraky.

13.11. 2012     s pomocí Boží                                                                                                      s láskou        Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------20.11.2012          

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony