Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba

z  tarotu  na 8 – 13.11. 2O12

Přicházejí nové začátky a možnosti v materiální oblasti(domov,finance, zaměstnání) Nehrozí podvody ani nástrahy. Použijte svoji  sílu a vybírejte z více možností, které se Vám naskytnou. Vybírejte tak, abyste vnitřní cíle sladily s vnějšími.Je to jedna z posledních zkoušek vnitřního uvědomění si sebe sama a  schopnosti stát si za svým.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue) Tohle je tvůj životní úkol

Archanděli Michaeli, ty znáš podrobnosti mého Božího poslání a já Tě prosím,abys mi pomohl být v souladu s mým cílem.Prosím. ukaž mi jasně, co mám dělat,abych podnikl/a  ty nejlepší kroky k plné manifestaci své nádherné a smysluplné práce,

Vzkaz přes Milenu

Životní cesta nás dovedla na toto místo a do této situace. Doba vzestupu je tady a na každém z nás je, aby dostál svému úkolu na svém místě a proto zahoďme všechny strachy a pochyby. Poslové Světla, dýchejte zhluboka, napojte se na tep Vesmíru  a obracejte často své tváře k nebi ,ke Slunci a ke hvězdám  a vnímejte  přicházející radost, kterou vnášejte s vděkem za všechny dary do svých životů.Nenechte se zatáhnout do malicherných sporů , hádek  a spiknutí proti někomu.Vnímejte  božské Světlo v každém  -ve všech svých bratrech a všech svých sestrách. Vnášejte lásku , Světlo  a odpuštění tam,  kde je nenávist, úzkost a rozbroje. Toto je náš životní úkol a právě proto jsme  tady a teď.

 8.11. 2012     s pomocí Boží                                                                                                      s láskou        Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------13.11.2012          

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony