Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba

z  tarotu  na 1.11. – 6.11.2012

Pokud Vás přechodný nedostatek a žití jakoby bez radosti neodvede od vašich snů, brzy se dočkáte oslav a naplnění jak v práci, tak v soukromí.Brzy uvidíte na vlastní oči, jak Vaše nejtajnější sny dostávají řád a strukturu a zhmotňují se na zemi. Dejte si jen malou chvíli čas a pak se vědomě ujměte ovlivňování vlastní budoucnosti, pomocí darů trpělivosti, moudrosti,rozvahy a intuice,které právě dozrávají a rozvíjí se ve Vašem nitru.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue) Jsi na správné cestě.

Archanděli Michaeli,vyslyš mé volání-Děkuji Ti, že mi zcela jasně a zcela srozumitelně ukazuješ, co mám dělat.Děkuji Ti, že mě motivuješ a dodáváš mi odvahu a důvěru k tomu,abych provedl/a pozitivní změny ve svém životě.

Rada od Mileny

Cesta, kterou v životě procházíme  a která nás vede  k naším cílům , je cíl sama o sobě.

Při překonávání překážek, problémů a nástrah se učíme to, co jsme si sami přáli se v tomto životě  naučit. Proto nemyslete na problémy  a budoucí úkoly – ty se budou řešit, až přijde jejich čas.Soustřeďte  se na každý krok, který právě děláte a který  vede k naplnění vašich největších snů ,vizí , přání a cílů. Prožívejte  ho s radostí a nasazením. Oceňte se i za každý, dle svého mínění bezvýznamný krok, neboť i ten nás posunuje kupředu.

 1.11. 2012     s pomocí Boží                                                                                                                       Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------7.11.2012          

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony