Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 Je potřeba posílit svou víru  
Mistr
Maytreia
prostřednictvím média „Zlatá dušička“, 16.10. 2012

 

 

V těchto dnech se probouzí Země. Její aktivita vzrůstá, neboť se blíží doba jejího přechodu a uzavření procesu přeměny. Kdokoli, kdo je součástí tohoto procesu, může být kdykoli povolán ke svému úkolu. Jsou zde bytosti, které se inkarnovaly do této doby pouze s úkolem pomoci Zemi a jejím obyvatelům pozvednout své vědomí.

Každý zná svůj úkol a i ti, kteří ho dosud neznali, budou probuzeni. Vše přichází a je jen na vás, abyste byli ve středu svého srdce, s láskou a harmonií ve svých životech. Všichni ti, kteří přišli pomoci, budou uvědoměni o tom, co mají dělat. Mnoho z vás pomůže Zemi s jejím úkolem. Někteří jsou zde jen proto, aby udrželi vibrace a další proto, aby byli těmi, kteří pomohou ostatním. Ať již informacemi anebo se skutečnými psychickými či fyzickými problémy.

V této chvíli jste zařazeni do časové osy, která se zhroutí po vypršení času. Mnozí se budou snažit držet se minulého a známého a to je může brzdit na jejich cestě vzhůru. Mohou zde být problémy s uchopením přítomnosti a také s pochopením toho, co se aktuálně děje. Vše lze vyřešit pouze klidem a směřováním do svého nitra, kde naleznete nejdůležitější odpovědi.

Konec času tak, jak jste ho znali, se blíží. Nadchází doba Pátého slunce. Čas se hroutí a vy se stáváte součástí nového světa. Kolaps starého je nevyhnutelný. Mnohé zanikne, avšak nové přichází. Čas změny vědomí, čas pochopení a sounáležitosti. A i když to ještě potrvá, vše je nezastavitelné. Nic nelze vrátit, lze pouze s vírou očekávat úspěšné završení cyklu. Čím více z vás posílí svou víru, tím větší naděje na úspěch vás čeká a tím snáze projdete etapou znovuzrození.

 

Mistr Maytreia

 http://zlata.dusicka.sweb.cz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony