Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  17.10 -23.10.2012

Tento týden budeme bojovat  s pouty strachu a závislosti.Možná ještě neuvidíme světlo,ale máme dobré výchozí postavení a pokud budeme energicky jednat a hájit svou pozici, pochopíme a zvládneme další učební lekci, kterou nyní procházíme. Jednejte s každým spravedlivě, jak zasejete tak sklidíte,.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue) V této situaci pomůže modlitba

 Milý Bože,archanděli Michaeli (anebo kdokoliv jiný ke komu se modlíte nebo v co věříte například Ježíš,Vesmírná síla ……)prosím Vás o Boží zásah( popište situaci).S vděčností a laskavostí vítám vaši pomoc, důvěřuji vašemu vedení a řídím se jím. Potřebuji, aby se stal zázrak a prosím, abyste ho rychle seslali ke mně a na tuto situaci.Děkuji, Amen

Rada od Mileny

Zkuste jednou pro zvýšení účinku a Vašich afirmací či motliteb netvořit slova v hlavě, ale na úrovni kořenové čakry a posílejte je přes srdce ke Zdroji. Tímto způsobem se zvýší Vaše soustředění a procítění každého slova a tak  se dostanete souznění s rytmem Vesmíru.

 

16 – 17.10.  2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------23.10. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony