Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  3.10. -  9.10.2012

Družnost, pospolitost a sdílení s ostáními Vás přivedou k pocitu radosti a štěstí z hojnosti ,která Vás obklopuje. Nedělejte ukvapená rozhodnutí a stůjte si na svých vydobytých pozicích, i když jste již unaveni. Zahoďte knihy a začněte žít, aby Vám nezamrzla srdce.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue)    Záležitost se již vyřešila

Veškeré starosti a obavy přenechávám tobě výměnou za všudypřítomný opravdový klid a mír.Děkuji TI za vyřešení (popište podrobnosti  situace) Božsky skvělým způsobem

Rada od Mileny

Děti a staří lidé oplývají dovedností radovat se z přítomného okamžiku.Zkuste si každé ráno přivolat do svého života vděčnost za vše, co máte a s díky přijměte každou chvíli svého života, již se nebude opakovat: Proto stojí za to změnit  zlozvyk myšlenkového  setrvávávání v tom ,co nemám na umění radovat a užívat si toho co mám a mohu  teď a tady.Tedy zkusme tento týden ihned po probuzení začít slovy  DĚKUJI ZA …. a jmenujte.Naladění na vlnu vděčnosti nám přinese do života mnoho nových báječných příležitostí,“ náhod“ i lidí.

 

2.10.  2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------10.10. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony