Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion

 

 

 

 

Poselství pro týden 23.9. 2012 - 30.9. 2012

Milovaní,

nyní probíhá proces čištění potřebný k tomu, aby mohlo dojít k lepšímu propojení s vaším Vyšším Já. To bude pokračovat i v následujících měsících a vy zjistíte, že se projevujete úplně jinými způsoby, než kdykoli předtím. Budete se uvnitř cítit klidnější a tišší. Intenzita energií jistým způsobem odplavovala vše, co vám bránilo postoupit vpřed a vy již brzy zvednete pochodeň vyššího způsobu vyjádření.

Záležitosti a situace, které u lidí kolem vás ještě nebyly vyřešeny, přicházejí k podrobnému prozkoumání a tyto záležitosti jsou nyní klidným a láskyplným způsobem rozpouštěny. Všechny Bytosti touží po sjednocení v Lásce a souladu, po znovupropojení se pozitivnějším a pečujícím způsobem, a to bude mít viditelný vliv na lidskou vzájemnou spolupráci. Univerzální pole lidského vědomí podstupuje masové čištění, a tak budou mnohem dostupnější mírumilovné komunikační způsoby.

Vy, jako pochodně Světla, hrajete zásadní úlohu ve svých každodenních životech. Přítomnost vyššího Světla, které vás obklopuje, automaticky ovlivňuje energetické pole každého člověka, a to je způsob, jakým sloužíte jako katalyzátory změn. Také pozorujeme, že mnozí z vás na sebe přejímají a transformují energie druhých, se kterými se potkáváte ve skupinách a s nimiž komunikujete. To může být příčina vašich pochyb, zda váš čistící proces vůbec kdy skončí. Vaše osobní čištění zrovna proběhlo a vy nyní kráčíte po Zemi a čistíte všechno na své Cestě, neboť pro vás, nositele Světla, je to přirozený proces.

Každý den si pročišťujte svá vlastní energetická pole, abyste si uvědomovali, kdy do vašeho pole vstupuje cizí energie. Vězte, že jde o dočasnou situaci a že to pomáhá rychleji transformovat samotnou atmosféru v oblasti, kde žijete, a v aurických polích těch, se kterými se setkáváte. Toto vědomí by vám mělo pomoci cítit se jistější ve svých schopnostech tvořit změny ve svém Světě, po kterém toužíte. To je práce Světlonošů a to, co je na tom tak vzrušující, je, že je to poprvé v historii Země, kdy tímto způsobem svítí svým Světlem zároveň tolik Bytostí nesoucích své Světlo. Nepřestávejte, Drazí!

Je na každém z vás, abyste o sebe pečovali, když to potřebujete, a trávili čas v přírodě kvůli obnovení svých vnitřních sil. Pobyt venku v přírodě začíná mít klíčový význam v souvislosti s nedočkavostí elementárních Bytostí, které vám chtějí pomáhat s obnovou vašich sil. Je potřeba přijímat a propojovat se s energiemi Země a to se může stát pouze, když jste právě venku v přírodě. Všude kolem vás je spousta Lásky od těchto nádherných Bytostí, které touží po větším kontaktu s Lidstvem. Přejí si, abyste si je uvědomili a uznali je, aby vám mohli lépe pomáhat.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony