Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  26.9. – 2.10.2012

Rozhodli jste se jít novým směrem a nyní se vaše duše cítí svázána spoustou změn a práce, která ji čeká. Není to již o tom, že  budete trpět v roli oběti, ale o jasném a nesmlouvavém rozhodnutí, jít cestou lásky a hojnosti s požehnáním předchozích generací. Nedejte se zviklat  a ustupte na chvíli do samoty, abyste v sobě našli jistotu  a  znovu si potvrdili svůj záměr a svoje přesvědčení. Vaše světlo moudrosti ukazuje a bude ukazovat ostatním cestu, když jiná světla přestanou svítit.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue)      Zapoj svou fantazii a uvidíš odpověď

Milý Bože,děkuji Ti, že mi poskytuješ moudrost a tvůrčí schopnosti vidět Tvé zázraky jiným a nečekaným způsobem.S vděčností a laskavostí přijímám tvoji pomoc při

………………….. a vážím si ji

Rada od Mileny

Otevřete své srdce lásce např.tak, že se postavíte do slunečního svitu, natáhnete dlaně spojené do misky před sebe a necháte je naplnit sluncem .Pak je přiložte na své srdce a opakujte Otevírám své srdce lásce a světlu. Tuto afirmaci (tedy česky --opakované prohlášení) můžete opakovat,kdykoliv Vám vyvstane v mysli.Působí jako ochrana i modlitba.

 

26.9.  2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------3.10. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony