Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  19 –25.9.2012

Trubka archanděla Gabriela probouzí, vyzývá k novému životu a křísí v nás naši božskou podstatu.Ještě nenastal čas oslav,  ale  je čas smíření a pohody.Přichází čas emocionální změny, která vás velmi příznivě  ovlivní a rozlije se i do Vašeho okolí.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue)      Dej si závazek

Archanděli Michaeli, anděli odvahy a sebedůvěry, obracím se na tebe s prosbou, abys mi propůjčil svou sílu. Dovol mi oddat se sobě samé(mu), svému životu svému úkolu, který mi byl dán Bohem. Prosím, ať je tvé vedení zcela zřejmé, tak abych mohl/a

otevřít celé své srdce každé zkušenosti

Rada od Mileny

Jako teče voda,tak ubíhají dny našich pozemských životů. Zkuste si jeden večer v tomto týdnu udělat čas jenom pro sebe a představte si  Váš den, tak  jak by měl vypadat , kdyby se uskutečnily všechny Vaše sny (můžete si nakreslit nebo napsat – nebojte se a dejte svým snům křídla- prostě si hrajte jako děti).Nalaďte se na prožívání pocitů, které to ve Vás vyvolává a v této náladě afirmujte svoje záměry(pokud afirmujete pozitivní záměry ve stísněné náladě, zhmotňujete též svoji úzkost a tím se blokuje uskutečnění )

 

19.9. 2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------25.9. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony