Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  5.9 – 12.9.2012

Probdělé noci, výčitky svědomí a s tím spojené sebeobviňování Vám ke štěstí nepomohou. Vneste do svého života lehkost a hravost a přijměte rozloučení s jednou etapou Vašeho života.Věci se musí nejprve hodně zamotat, aby mohl posléze vzniknou nový řád  a struktura.

Vykládací karty A.A. Michaela (Doreen Virtue)      Chraň se

Požádejte a,a Michaela o pomoc a ochranu, kdykoliv cítíte bolest, úzkost  a obavy. Okamžitě pocítíte  změnu nálady  a příliv síly a odvahy, protože jeho mocná a láskyplná energie Vám bude stát po boku. Zkontrolujte si též platnost a zaplacení všech pojistek a pojištění.

Rada od Mileny

Pokud jste pochopili své poslání v této době a pracujete na transformaci tmy ve světlo vyzařujete Světlo lásky. Abyste si ho uchovali a mohli ho používat pro sebe i pro ostatní  nezapomínejte každý den ráno kolem sebe vytvořit ochranný štít ze světla(prostě si ho vizualizujte) a večer se zbavit všech negativních energii(projděte si celý den,odpusťte a odevzdejte komunikaci andělům jako přečtené noviny ,)Vyberte si co se Vám povedlo, pochvalte se  a dovolte si prožít radost z úspěchu(každý den se jistě něco najde, co se podařilo).Požádejte anděly, aby střežili dům i spánek

 

 5 a 6.9.  2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------12.9. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony