Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion  

 

 


 

Poselství pro týden 19.8. 2012 - 26.8. 2012

Milovaní.

akcelerace času se nadále zrychluje a letní horka se rychle proměňují v podzimní atmosféru. Každodenním pobýváním v přírodě se léčíte, uzemňujete a zažíváte vnitřní pocity tiché radosti a míru. Přílivy energie jsou nyní silnější než dříve a jejich přijímání a integrace vyvolává větší potřebu spánku. Každý Člověk na Zemi tyto energie přijímá, což vyžaduje mnoho čištění v rámci širší populace. Důraz je kladen na dlouhodobé problémy mezi členy rodin, komunitami a institucemi, které se týkají vašeho každodenního života. Vše, co musí být vyřešeno a uvolněno, nyní přichází k přehodnocení.

Nyní je potřeba spousta utišující energie a mnoho trpělivosti ze strany těch, kdo těmito procesy již prošli. V současných dnech si nic neberte osobně, bez ohledu na to, jak to vypadá. Jde jednoduše o osvobozování od všeho, co bylo v každém lidském Bytí skrýváno, vědomě nekonfrontováno a nikdy neprojeveno. Veškeré jejich staré vnitřní vzory myšlení a jednání se transformují v hlubší pochopení, že to, co bylo, již nemá žádný význam v těchto časech změn. Lidstvo se připravuje na přechod z duality do vyššího vědomí a to, co ráno vyplynulo na povrch, bylo již vyřešeno a zrušeno a další nové problémy se dostavují k přehodnocení.

Nezapomeňte, že Láska je nejmocnější síla ve Vesmíru a umí vyléčit vše, co je nefunkční a nevyřešené uvnitř každého člověka a mezi lidmi navzájem. V každém kontaktu s těmi kolem vás vždy volte Lásku. Toto období v historii Země je pro všechny velmi náročné a je vyžadováno velké množství léčivé energie a myšlenek. Vnímejte se jako Velvyslanci Lásky a přinášejte své Světlo kamkoli jdete. Díky tomu, že jste si sami již prošli procesem čištění, máte nyní možnost svítit svým Světlem ve prospěch druhých. Tím se nemyslí, že se budete zapojovat do jejich problémů, pouze buďte ve svém Světle. Jde o velmi užitečnou energii, která posílí ty, kteří to potřebují.

Většina z vás nyní pokročila daleko na dalším stupni vaší cesty a prožíváte přijímání nové přicházející energie. Během přijímání a integrování těchto energií ve vás probíhají velké změny. Všichni jste energetickými elektrárnami, což musíte využívat moudře, neboť svými myšlenkami a činy ovlivňujete veškeré Bytosti kolem vás; nyní je nejdůležitější sebeovládání a odstup od všech situací ve vaší sféře vlivu. Vy jste zde jen po dobu posunu, a tak musíte využívat svou schopnost rozlišovat a vybírat si oblasti svého zájmu.

Především věnujte svou Lásku přímo sobě a ctěte svou potřebu tichých chvil rozjímání a vhledů. Přinese vám to lepší propojení se svými vyššími aspekty, a tím může dojít k jejich další integraci ladnějším a snazším způsobem. Snažte se plně zažívat tyto chvíle radosti, které přicházejí a vězte, že toto je přirozený stav v jednotě vašeho perfektního Bytí. Nechte své Světlo zářit svým srdcem, svýma očima a svým úsměvem.

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony