Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  22.-  28.8.2012

Je třeba prosadit svá rozhodnutí jasně a bez sentimentu. Nepodléhejte vysílení . Co Vás trápí brzy pomine, jen co si uvědomíte vlastní moc a sílu .A i když se vám občas zdá, že už nemůžete dál, brzy odložíte svá pouta.Stačí odhodit strach a rozhodnout se.To můžete udělat pouze sami a Vám se to povede.

  Andělské karty (Doreen Virtue)       Příroda

Choďte často na procházky, pobývejte v přírodě, pracujte na zahradě.Čím více dýcháme čerstvý vzduch, tím více jsme napojeni na své duchovní vedení a lépe vnímáme rady a povzbuzení, kterých se nám dostává.

Rada od Mileny

Pokud de některá situace nelepší přes všechny prosby a modlitby, posílejte do ní stále světlo a  dál čistěte si všechny pocity, které to ve Vás vzbuzuje.Netolerujte svou bolest  tím, že ji popíráte . Můžete též použít motlitbu dle Doreen Virtue a to kdykoliv bolest pocítíte.

Drahý Bože( nebo můžete požádat Vyšší já nebo někoho z Nanebevzetých  Mistrů),tato situace mi působí bolest, žádám pomoc Boha a jeho andělů a prosím abyste ji změnili tak, abych mohl/a opět cítit mír a klid.Děkuji Amen—

Tato motlitba je velmi silná -způsobí změnu nebo  možná že se situace navenek nezmění, ale změníte se vy a dostane se Vám jiných vhledů, ktreré Vám umožní se  bolesti zbavit a situaci příjmout .

 Důvěřujte v uzdravení.Vaši průvodci jsou s Vámi a poskytují Vám bezpodmínečnou lásku  a podporu, požádejte a bude Vám dáno.

 

22.8. 2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------- 28.8. 2012           

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony