Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Mistr Hilarion  

 

 


 

Poselství pro týden 12.8. 2012 - 18.8. 2012

Milovaní.

i nadále bude pokračovat příliv velkého množství energie, informací a aktivací rezonujících se schopností každého jednotlivce bezpečně je integrovat. Zjistíte, že ve vás každý den probíhají velkou rychlostí změny a v následujících týdnech a měsících se budete cítit vitálnější, čistší a mocnější. Cokoli ve vás zůstalo, co musí odejít, bude nyní přicházet k přehodnocení, pochopení a transformaci ve Světlo. Vše, co mělo nižší hustotu, musí být odstraněno z každé buňky vašich Bytostí a nejde to jinak, než formou čistících procesů. Ti, kdo na tom pracují, zažijí dlouhodobější pocity světelnosti a radosti. To je znamení, že jdete správnou cestou a vše je v pořádku.

Během věků existovaly systémy vědění, ty však byly předávány těm, kteří hledali pravdu o sobě, kdo vlastně jsou, a o smyslu své existence na Zemi. Toto vědění je nyní volně přístupné všem, kteří ho jsou připraveni přijmout, a vysokým tempem přichází Probuzení Lidstva. Každým momentem každého dne dochází ke změnám na a kolem vaší Planety a jsou tak početné, že to hlava nebere snažíce se přijít na kloub tajemství toho všeho. Lidstvo není ztraceno; jde o proces hledání důvodu své existence a tím, jak do sebe začínají věci zapadat, přichází odpovědi na otázky a odkrývá se pravda.

Během těchto změn stůjte zpříma, neboť vy jste dostali právo být součástí předvoje nového Zlatého Věku na Zemi. Ponořte se hluboko do svého nitra a propojte se svým Božstvím a následujte podněty svého srdce. Snažte se trávit více času venku v přírodě a prostě jen BUĎTE. Držte si své nejvyšší vize nového nadcházejícího světa v popředí své mysli. Často se smějte, obdivujte krásy, kterými oplývá váš Svět a těšte se z nádherné dokonalosti každého detailu. Vše je zázračně stvořeno a upraveno Stvořitelem a pouze stačí, abyste si toho všimli. Pěstujte si myšlenky vděčnosti a každou nižší myšlenku, která ještě přijde, přeměňte na to, co je krásné a posilující.

Více o sebe pečujte, více se milujte, neboť bez toho nikdo nemůže milovat druhé. Vy jste na Cestě po mnoho, mnoho životů a nyní, v těchto časech, objevujete, jak praví a skvělí jste a jak můžete používat svou schopnost tvořit ve jménu nejvyššího dobra pro všechny. Každý den, dokonce i každou hodinu, se záměrně spojujte se svým Velkým JÁ JSEM Přítomnost, svým Kristovým Vyjádřením Světla. Vy jste alchymisty přetvářejícími se do svého původního Božského plánu dokonalosti, vybrušujíce svou čistotu a lesk do diamantové bezchybnosti. Vnímejte každý den lásku svého stvoření, neboť to je dobré.

Jste na cestě ke svobodě ze světa iluzí, zkreslení a nefunkčnosti, každý den vám přináší bližší rozpomenutí na svou pravou velkolepost a na hvězdy, ze kterých pocházíte. Jakmile se rozsvítí a zažehne každé vlákno vaší DNA, RNA a LNA, dozvíte se více. Nyní jen potřebujete následovat pravdu svých srdcí a vše bude i nadále v pořádku.

Pamatujte, že tímto procesem nikdy neprocházíte sami. Shromažďujte se ve velkých počtech, abyste pracovali na vyšší vizi Světa Míru, harmonie a rovnováhy.

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony