Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  15.- 21.8.2012

Pohlédněte jasně a kriticky na své problémy a najdete řešení,nechoďte po nejasné  cestě. Velké myšlenky pocházejí ze srdce a v tyto dne ve Vás probudí hybnou sílu k prolomení citové bariery.Pouta strachu a závislosti Vás mohou zdržovat ,ale ruka Stvořitele Vám nabízí pohár plný lásky. Brzy pochopíte význam těchto slov - jsou součástí Vašeho učení

Andělské karty (Doreen Virtue)       Studium

Radujte  se ze svého nového poznání, protože procházíte významnou životní etapou.Pokračujte a radujte se z nabývání nových zkušeností a poznatků.Kroťte svoji netrpělivost,  užívejte si učení a zaměřte se na prožívání přítomného okamžiku.

Rada od Mileny

Výborná afirmace(tedy česky – opakované prohlášení) , která pomáhá ke zklidnění a nalezení míru zní DĚLÁM SPRÁVNÉ  VĚCI , VE SPRÁVNÝ ČAS,  NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.  Kdykoliv na Vás dolehne stres či past časové tísně,  zkuste si ji několikrát s hlubokými nádechy a výdechy zopakovat a sami poznáte její hluboký ozdravný účinek.

 

 

15.8. 2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------- 21.8. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony