Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na 7 -  14.8.2012

V těchto dnech prokažte při všech činnostech své mistrovství.Již se nenechte svazovat jakýmkoliv strachem.Využijte svoji moudrost a  příhodný okamžik.Můžete se rozhodnout a plánovat i dlouhodobější cíle. Odřežte se od toho, co vás stojí mnoho sil a nepřináší radost. Hvězda naděje, která Vám svítí na cestu, Vám přinese štěstí a splnění Vašich  vizí.Je doba pohybu vpřed.

 

Vykládací karty A. A. Michaela (Doreen Virtue )Soustřeď se na své dokonalé zdraví.

.Bože a arcahděli  Michaeli,děkuji Vám, že mě neustále připomínáte, abych se soustředila na své dokonalé zdraví a že směřujete moje činy ke zlepšování mé tělesné i duševní pohody.

 

 

Rada od Mileny

V dobách rozhodování a plánování je třeba často nechat odpočívat hlavu, která je přeplněná úvahami.Dlouhé vycházky do přírody mezi stromy, trávu a květiny nám zlepší energii a uslyšíme lépe hlasy andělů a svého duchovního vedení.Proto nejvíce výborných nápadů dostáváme při vycházkách a sportu v přírodě.Často dlouze a hluboce dýchejte,nezapomeňte požádat o pomoc  a poproste si o znamení, která Vám pomohou potvrdit správnost Vaší volby.

 

 

7.8. 2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------- 14.8. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony