Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z  tarotu  na  17.7. – 23.7. 2012

Pokud se nemůžete vyhnout situaci nebo střetu, který pro vás bude znamenat, že vítězství bude podobno porážce, prosekejte se rychle touto situací. Počítejte s úskoky, zlobou a nízkostí, ale nedejte si tím zlomit srdce. V klidu se rozhlédněte kolem sebe a uvidíte jiné možnosti na obzoru. Otevřete se další zkušenosti na Vaší cestě a vnímejte moudrost a vysvobození, které  tímto přichází. Poslouchejte pozorně svůj vnitřní hlas a objevíte skrytý poklad.

 Vykládací karty A. A. Michaela (Doreen Virtue )BUĎ ŠTASTNÝ HNED TEĎ

Děkuji Ti, že mi pomáháš otevřít mé srdce radosti, blaženosti a stěstí.Nyní jsem připraven/a vidět ve svém životě všechno to dobré.

Rada od Mileny

Pro náš duchovní růst není ani tak  důležité s jakými překážkami se v životě potkáme, ale jak na ně reagujeme . A proto pokud Vám naskakuji záporné a rozčilující myšlenky, snažte se pomocí dlouhých a hlubokých vdechů a výdechů dostat do svého středu, kde je vždy klid a mír.Pak jistě uslyšíte hlasy Vašich andělů s podporou , radou a ucítíte jejich láskyplné  objetí .Nikdy nejsme sami a žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří.

 

16 – 17.7. 2012 v lásce a s pomocí Boží                                                    Milena

Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------------  24.7.. 2012                       

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopeni.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony